Nāc uz kino un restorāniem!

 

Esam priecīgi paziņot, ka no šodienas, 1.oktobra, mūsu tirdzniecības centrā Tevi sagaidīs ne tikai mode, bet arī izklaide jebkurai gaumei! Tev būs pieejams jaunākais un modernākais kinoteātris Latvijā Apollo kino, pasaulē pazīstamā itāļu virtuves restorānu ķēde Vapiano, lielākais sporta bārs un restorāns Latvijā O'Learys un arī eksotiskais suši restorāns MySushi!

Brauc ciemos, Tev patiks!

Jaunajā kinoteātrī “Apollo Kino” būs 8 zāles ar vairāk nekā 900 sēdvietām un tas darbosies pēc pašapkalpošanās principa. Skatītājiem būs pieejama jauna koncepta zāle - “Apollo Vintage”, kas iekārtota atšķirīgā stilā, integrējot interjerā īpaša komforta un luksuss apstākļus. Integrētās tehnoloģijas ļaus pasūtīt un saņemt uzkodas, nepametot sēdvietu.

“O’Learys” sporta bārā būs pieejams restorāns un dažādas izklaides iespējas, piemēram, biljarda galdi, jaunās paaudzes lāzertaga zāle, videospēles un boulinga zāle ar 12 celiņiem. Izklaides vieta varēs uzņemt vairāk nekā 330 cilvēkus.

Patlaban tirdzniecības centrā “Rīga Plaza” ir viena no Latvijā lielākajām tirdzniecības centros izvietotajām ēdināšanas zonām. No 1.oktobra piedāvājumu papildina itāļu restorāns “Vapiano” un Latvijā pirmais “MySushi” restorāns.