MaximaVeikals Maxima XXX modes un izklaides centrā Rīga Plaza ir līdz šīm modernākais mazumtirdzniecības tīkla Maxima veikals, aizņemot gandrīz 5000 m2 plašas telpas. Veikalā veiktas investīcijas 2,9 miljonu eiro apmērā, no kuriem 1,3 miljoni eiro ir ieguldīti veikala aprīkošanā ar moderniem iepirkšanās risinājumiem tirdzniecības zālē un pilnveidotu klientu apkalpošanas sistēmu, nodrošinot mūsdienīgu iepirkšanās vidi iedzīvotājiem un ērtu darba vidi gandrīz 100 veikala darbiniekiem. Veikals ir pilnībā aprīkots ar energoefektīvu LED apgaismojumu ar plašām regulēšanas iespējām un citiem moderniem dizaina risinājumiem.

Veikalā ir līdz šim lielākais kasu skaits – 26, no kurām 14 ir standarta un 12 pašapkalpošanās kases, kas ir aprīkotas ar jaunākās paaudzes risinājumiem, nodrošinot pilnveidotu apkalpošanas ātrumu un kvalitāti.

Pircējus gaidīs arī sevišķi plašs preču sortiments ar gandrīz 33 000 produktiem tostarp plašu vietējo produktu klāstu un svaigi gatavotām maltītēm. Domājot par pircēju, jo īpaši ģimeņu ērtību, veikalā ir izveidots arī bērnu stūrītis.

Gaidām Jūs ciemos!

Īpašie piedāvājumi
KitchenAid veikalos MAXIMA
Uzticama kvalitāte pieejama ikvienai virtuvei!
Meklē īsto? Seko sirdij!
Meklē īsto? Seko sirdij!
Maxima recepšu platforma KO ĒST
Maxima recepšu platforma KO ĒST
Centra karte
2.

Stāvs

1.

Stāvs