LIVINAr prieku paziņojam, ka Biotēka pievienojas LIVIN, vienam no spēcīgākajiem bioloģisko un dabīgo produktu zīmoliem Baltijā!

Biotēkas veikalu stāsts aizsākās pirms 16 gadiem ar nelielu bioloģisko produktu sortimentu, kuru Biotēkas idejas dibinātāji pasūtīja savai ģimenei no ārzemēm, uzskatot, ka labākā izvēle sev un saviem bērniem ir dabīgi un kvalitatīvi produkti.

Vienā brīdī radās ideja šos interesantos produktus piedāvāt arī citiem Latvijā un atvērt pirmo veikalu. Daudziem bioloģiskie produkti iepatikās un sortimens ar katru gadu paplašinājās līdz pat vairākiem tūkstošiem produktu. Ar to aizsākās eko-revolūcija, kas šobrīd ir izpletusies jau 9 veikalu tīklā Rīgā. Gadu gaitā ir iemantota ļoti liela pieredze, nokomplektējot vislabākos dabīgos produktus no visas pasaules un iepazīstoties pat personīgi ar gandrīz visu veikalos esošo zīmolu autoriem un apciemojot šo dabīgo zīmolu ražotnes visā pasaulē - Izraēlā, Spānijā, Austrijā, Vācijā!

Biotēkai un LIVIN saliekot galvas kopā, atklājām, ka mūs vieno padsmit gadu pieredze un vienota vīzija kvalitatīvus un veselīgus produktus padarīt par ikviena dzīves sastāvdaļu! Tādēļ apvienojoties mēs piedāvāsim vēl vairāk dabīgo produktu no visas pasaules un veselīgu dzīvesveidu padarīsim visiem pieejamu un pašsaprotamu! Lai ēst un dzīvot veselīgi būtu tik pašsaprotami kā elpot. Mūsu veikali piepildīsies ar aizvien vairāk vērtīgiem produktiem un iepriecinās Tevi ar daudz patīkamiem pārsteigumiem. Vai dosies tālāk ar mums piedzīvojumos? Mēs esam gatavi sniegt savu pieredzi un zināšanas, pārsteidzot Tevi ar jaunākajām industrijas ziņām un piedāvāt vēl plašāku kvalitatīvu produktu klāstu!

Tagad kopā ar LIVIN:

  • 4500+ produktu, kurus izvēlējušies eko speciālisti ar 16 gadu pieredzi;
  • Veselīgi, ekoloģiski un dabīgi produkti atbilstoši Tavam dzīvesveidam (produkti bez cukura, bez glutēna un augu valsts izcelsmes);
  • Tīra pārtika, dabīga kosmētika un nekaitīgi mājas kopšanas līdzekļi no visas pasaules;
  • Iepirkšanās klātienē 9 veikalos Rīgā un internetveikalā [http://www.livin.lv;]www.livin.lv;
  • Iknedēļas īpašie piedāvājumi ar līdz pat -40% lielu atlaidi;
Centra karte
2.

Stāvs

1.

Stāvs