Džiugas HouseSiers DŽIUGAS® ir starptautiska cietā siera preču zīme, kas izveidota Lietuvā, kurai sekoja “Siera DŽIUGAS nama” dibināšana.

“Siera DŽIUGAS nams” – DŽIUGAS siera vēstniecība, kurā ne tikai pārdod dažādu nogatavinājuma pakāpju DŽIUGAS  sieru un izsmalcinātus aksesuārus, bet tiek radīta omulīga atmosfēra, kas noskaņo patīkamai komunikācijai un gardiem atklājumiem.

Produkti: cietais siers DŽIUGAS, dažādi izstrādājumi ar sieru DŽIUGAS, papildinošie produkti, dzērieni, dāvanu izlases ar sieru DŽIUGAS, kā arī ar DŽIUGAS preču zīmi rotāti siera un ēdiena gatavošanas aksesuāri.

“Siera DŽIUGAS namā” tiek piedāvāti ar DŽIUGAS preču zīmi apzīmējamie produkti. Sieru DŽIUGAS  piegādā „Žemaitijos pienas”, Lietuva.

Pakalpojumi: sabiedriskās ēdināšanas un degustāciju organizēšanas pakalpojumi. Visus pakalpojumus sniedz “Siera DŽIUGAS nama” personāls. Galvenā kvalitātes prasība sniegtajiem pakalpojumiem – profesionalitāte. “Siera DŽIUGAS namā” klientus apkalpo un degustācijas vada speciālisti. Darbinieki pirms darba uzsākšanas tiek apmācīti, vēlāk periodiski tiek veikta darbinieku kompetences uzlabošana.

“Siera DŽIUGAS nama” Misija: lolojot siera DŽIUGAS tradīcijas un radot autentisku, kā arī unikālu sieru un saistīto produktu lietošanas pieredzi, sniegt patērētājiem ekskluzīvu vērtību.

“Siera DŽIUGAS nama” Vīzija: kļūt par gardēžu autentiska cietā siera patēriņa līderi.

“Siera DŽIUGAS nams” sortimentu veido šīs produktu grupas:

  • Cietais siers DŽIUGAS: 12, 18, 24, 36, 48 un 60 mēnešus nogatavināts siers DŽIUGAS;
  • Produkti, kas pagatavoti, izmantojot DŽIUGAS sieru: tortes, pīrāgi, konfektes, sviestmaizes, pastētes, citas uzkodas;
  • Produkti, kurus var kombinēt ar sieru DŽIUGAS: olīvas, balzamiko etiķis, džems, medus;
  • Bezalkoholiskie dzērieni: kafija, tēja, sula, ūdens (gāzēts, negāzēts), atspirdzinošie dzērieni;
  • Alkoholiskie dzērieni: vīns, brendijs, viskijs;
  • Saldējums: ar siera DŽIUGAS un citām garšām.

Mēs garantējam plašāko siera DŽIUGAS sortimentu, cenas un kvalitātes attiecību, patīkamu vidi, kuru jau ir novērtējis katrs klients, kas mūs ir apmeklējis.

Mēs solām nodrošināt plašu nevainojama augstākās kvalitātes DŽIUGAS cietā siera sortimentu.

Centra karte
2.

Stāvs

1.

Stāvs