Izstāde “Jūras dzelmju noslēpumi”Modes un izklaides centrā Rīga Plaza norisinās izglītojoša izstāde “Jūras dzelmju noslēpumi”!

Izstāde “Jūras dzelmju noslēpumi” iepazīstinās apmeklētājus ar interesantiem Baltijas jūras dzelmē mitušiem zemūdens iemītniekiem, augiem, nogulumiežiem, koraļļiem un jūras dzelmes veidošanās gaitu dažādos vēsturiskajos periodos vairāk nekā 600 miljonu gadu ilgā periodā. Izstādē būs parādīts, kā šo daudzo gadu laikā notikusi Baltijas teritorijas pārvietošanās, kā mainījies klimats - par dažādām jūrām, kas apskalojušas Baltiju un tās teritoriju, piemēram, pirmatnējo jūru, tropisko jūru, auksto jūru. Šī vēsture būs pieejama virtuālās realitātes filmiņā.

Izstādes apmeklētājus sagaida arī noderīga informācija par Baltijā esošajām bākām, jūrā nogrimušām bagātībām, kā arī par cilvēku radītiem izaicinājumiem jūras iemītniekiem.

Aicinām arī skolu grupas un pedagogus vadīt pie mums izglītojošas un interesantas stundas skolēniem vairākos mācību priekšmetos, piemēram, bioloģijā, ģeogrāfijā, kā arī iepazīstināt ar ekoloģijas tematiku. Piesakiet ekskursijas atbilstoši dažādām vecuma grupām un tematiem!

Uz tikšanos izstāžu zonā FUTURE LIVE, Modes un izklaides centrā RĪGA PLAZA (2. stāvā)!

Vairāk informācijas www.futurelive.lv

Centra karte
2.

Stāvs

1.

Stāvs