Konkurss- Es sāku ar sevi Tīrai Latvijai

 

Lai motivētu sabiedrību samazināt plastmasas maisiņu patēriņu un rastu efektīvas, ilgtspējīgas, modernas un gaumīgas alternatīvas tradicionālajiem iepirkuma maisiņiem, “Zaļā josta” uzsāk un aicina piedalīties Latvijas izglītības iestādes audzēkņus radošā konkursā “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!”.

Konkursam “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!” aicinātas pieteikties komandas no Latvijas vispārējām un pirmsskolas izglītības iestādēm.

Konkursa uzdevums ir izstrādāt videi draudzīga un stilīga iepirkuma maisiņa vai somas dizainu, pašrocīgi izgatavot šo maisiņu, kā arī prezentēt savu veikumu mācību iestādē, mudinot pārējos ikdienā aizstāt plastmasas maisiņus ar videi draudzīgām alternatīvām.

Š.g. aprīlī Aprīļa mēnesī konkursa ietvaros notiks konkursa darbu skates Latvijas četros reģionos, un dalībnieku darbi tiks vērtēti četru reģionu līmenī. Labākie konkursa darbi no visiem reģioniem tiks virzīti uz republikas skati, kur konkursa dalībnieki, cīnīsies par galvenajām balvām.

Pieteikšanās konkursa norisinās līdz š.g. 25. martam, iesūtot pieteikuma anketu uz e-pastu tirailatvijai@zalajosta.lv.

Plašāka informācija par konkursu organizatoru mājaslapās www.tirailatvijai.lv, www.lzj.lv

Konkursu rīko “Zaļā josta” sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru, Modes un Izklaides centru “Rīga Plaza”, Ogres Valsts tehnikumu, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju.