Dāvanu karte

 

RĪGA PLAZA dāvanu karte ir ērts un drošs risinājums ikvienam, kurš ir ideālās dāvanas meklējumos – vai tā būtu paredzēta stilīgam tīnim vai kungam, kuram “viss jau ir”. Karte ļauj norēķināties par precēm un pakalpojumiem vairāk kā 150  RĪGA PLAZA veikalos!

Turklāt, šī dāvanu karte nav vienkārša karte. Tā ir starptautiska Master Card norēķinu karte, uz kuras dāvinātājs var uzlikt summu vērtībā no 10 EUR līdz 150 EUR pēc savas izvēles, savukārt apdāvinātais – norēķināties ar to vairākkārtīgi.

Mēs ticam, ka RĪGA PLAZA dāvanu karte ir atslēgas uz jebkuru sirdi!

 


 

Dāvanu karšu lietošanas noteikumi:

• DK var vairākkārt izmantot maksājumu veikšanai tās derīguma termiņa un nominālvērtības ietvaros tikai Rīga Plaza Tirgotāju preču un pakalpojumu sniegšanas vietās.
• Darījuma čeks ir vienīgais apliecinājums par veikto DK pirkumu. DK nozaudēšanas gadījumā karte tiek bloķēta pēc bloķēšanas pieteikšanas pa tālruni 67222 555
• Pirms pirkumu veikšanas ar karti, kartes lietotājam uz tās ir jāparakstās.
• Informācija par kartes konta atlikumu bankomātos ir maksas pakalpojumus – EUR 0.75; karti ir iespējams atjaunos 3 (trīs) mēnešu laikā pēc lietošanas termiņa beigām; 3 (gadu) laikā ir iespējams kartes atlikumu saņemt bezskaidrā naudā.
• DK ir fiksēta nominālvērtība, tās nav iespējams ne papildināt, ne arī apvienot vairākas kartes vienā.
• DK ir iespējams pagarināt derīguma termiņu, apmainīt bojāto DK, kā arī saņemt atlikumu bezskaidrā naudā šo noteikumu ietvaros noteiktajā kārtībā.

Lietošanas noteikumi (PDF)


Pārbaudīt dāvanu kartes atlikumu
Lai pārbaudītu atlikumu, lūdzu, ievadiet uz kartes priekšpuses atrodamo numuru