VapianoVapiano ir moderna itāļu virtuves restorānu ķēde, kura ir pazīstama visā Pasaulē. Pie mums ir daudzveidīga ēdienkarte ar jaunu pieeju tradicionāliem itāļu ēdieniem - mēs pasniedzam ne tikai pastas, bet arī picas, salātus, uzkodas un desertus. Vapiano prot pielāgoties ikvienai gaumei -  mūsu ēdieniem ir pieejamas gan veģetārās, gan vegānās versijas. Mēs mīlam uzturēties vidē, kur viss ir svaigs - pasta, ko Jums pasniedzam, vienmēr ir pašu rokām gatavota. Mums tā ir kas vairāk par vienkārši pastu - mums tā ir mīlestība pret to, ko mēs darām, un tieši tāpēc tā ir tik piesātināta ar lielisku garšu.

Īpašie piedāvājumi
Sezonālie piedāvājumi-Dalla Terra
Rudens īpašā ēdienkarte ir DALLA TERRA - NO ZEMES NĀCIS. Sezonas īpašo piedāvājumu tēmas pamatā ir sātīgi sildoši ēdieni un no zemes nākušas sastāvdaļas.
Piedāvājums STUDENTIEM
Vai vēlaties kaut ko jaunu ierastās skolas kafejnīcas vietā? Palutiniet savu vēderu ar svaigu un garšīgu maltīti, kas veicinās labas sarunas un lieliskas idejas. Vapiano ir brīnišķīga vieta, kur atjaunot savus enerģijas resursus ar svaigu pārtiku. Labas idejas ir tikai viena ēdiena attālumā! Populārākie Vapiano ēdieni tikai 4,90€ tieši Jums.
Centra karte
2.

Stāvs

1.

Stāvs