Smart VisionSmart Vision ir optikas veikals, kas lauž visus standartus. Mēs esam par kvalitāti un pieejamām cenām.

Redzes pārbaude bez maksas

Nepārmaksā par redzes pārbaudi!  Pieraksties bezmaksas redzes pārbaudei Smart Vision mājaslapā vai jebkurā mūsu veikalā. Mūsu setificētie optometristi parūpēsies par Tavām acīm.

 

Attālinātā redzes pārbaude? Jā, tieši tā!

Gūsti nebijušus iespaidus - piesaki savu bezmaksas vizīti pie sertificēta optometrista un izmēģini attālināto redzes pārbaudi. Jā, mēs esam par inovācijām optikas biznesā!

Ietvari dažādām gaumēm par pieejamu cenu

Izvēlies sev piemērotu ietvaru no pasaulē pazīstamu dizaineru kolekcijām vai no kolekcijas, kuru piedāvā tikai Smart Vision. Vēlies izcelties? Smart Vision ir pirmais optikas veikals Latvijā, kas piedāvā izsmalcinātā Anglijas zīmola William Morris ietvarus un saulesbrilles. Izmēģini!

Lēcu standarts

Kvalitatīvas briļļu lēcas ar visiem nepieciešamajiem aizsargpārklājumiem ir mūsu minimālais standarts, jo tas nodrošina  briļļu nēsātājam komfortu un pagarina briļļu valkāšanas ilgumu. Tāpēc visas Smart Vision briļļu lēcas tiek izgatavotas ar svarīgākajiem aizsarpārklājumiem bez papildus maksas.

Bezmaksas piegāde

Saņem savas brilles pie mums veikalā vai izvēlies bezmaksas piegādi uz jebkuru vietu Latvijā. Tev nav jāieplāno atkārtots veikala apmeklējums tikai tāpēc, lai saņemtu savas brilles.

Nāc uz Smart Vision un izbaudi unikālo klientu servisu!


Centra karte
2.

Stāvs

1.

Stāvs