NordbabyNORDBABY piedāvājumā ir plašs preču klāsts jaunajām māmiņām un bērniem. Veikala sortimentā pārstāvētie preču zīmoli ir vieni no labākajiem pasaulē –Cybex, Mamas&Papas, Mutsy, LegoWear, Done By Deer, Molo, Goodbaby, Difrax, Elodie Details, Nord u.c.

NORDBABY bērnu preču pārdošanas jomā darbojas jau 10 gadus un saviem klientiem piedāvā ne tikai kvalitatīvus produktus, bet arī zinošu speciālistu konsultācijas – NORDBABY darbinieki ir augsti kvalificēti un spēs palīdzēt Jums rast labākos risinājumus par elastīgāko cenu.

Laipni lūdzam Modes un izklaides centrā Rīga Plaza 2.stāvā!

Īpašie piedāvājumi
Joie autokrēsliem atlaides līdz -20%
Piedāvājums spēkā konkrētiem modeļiem un krāsām.
Cybex Lemo ēdināšanas krēsls un šūpulis -20%
Veidojot jauno LEMO kolekciju, CYBEX ir iedvesmojies no klasikā dizainā, veidojot modernas mēbeles. CYBEX LEMO kolekcija izceļas ar skaidru dizaina valodu, minimālisma estētiku un funkcionalitāti. Krāsas, formas un funkcijas apvienotas kopā, lai izveidotu ikonisku produktu. Visi elementi kolekcijā ir piemēroti modernu vecāku mājām, pateicoties to tīrajām un vienkāršajām līnijām. Tādējādi mēbeles kļūst par stilīgu dizaina elementu, kas eleganti izceļ telpas raksturu, to nepalielinot.
Elodie Details produktiem atlaides līdz -40%
Atlaides cepurēm, priekšautiņiem, moskītu tīkliem un lietus plēvēm.
Cybex autokrēsliem atlaides līdz -15%
Konkrētiem autokrēslu modeļiem atlaides līdz -15%. NordBaby veikalos atradīsiet vairākus pasaules slavenus un vecāku iemīļotus autokrēslu zīmolus, tādus kā Cybex, Joie, Nuna u.c., kas apvieno unikālu dizainu, nepārspējamu drošību, kvalitāti un funkcionalitāti.
Centra karte
2.

Stāvs

1.

Stāvs