HOMEBASEGLOBALHOMEBASEGLOBAL T/C Rīga Plaza pārstāv 3 zīmolus – Borbonese, Roberta di Camerino un A.G. Spalding & Bros.

Borbonese ir radies 1910 gadā, Turīnā, Itālijā, ražojot elegantas ādas somas, juvilierizstradājumus un aksesuārus. Borbonese ļoti strauji ierindojās starp vadošajiem Itāļu zīmoliem un iekaroja patērētāju sirdis ar savu krāšņumu un eleganci.

 

Roberta di Camerino ir vēsturisks zīmols, kuru radījusi itāļu dizainere Džuliana Kamerīno (Giuliana Camerino) 1945. gadā, Venēcijā. Tajā laikā augstās kvalitātes somas būtiski atšķīrās no citu zīmolu somām ar košajām krāsu gammām un audumu – venēcijas samtu. Tās ātri vien iekaroja lielu popularitāti sieviešu vidū un tagad ir pazīstamas visa pasaulē.

 

A.G. Spalding & Bros. ir amerikāņu zīmols, kas specializējas ādas preču ražošanā. Zīmolu 1880. gadā izveidojis talantīgais beisbolists Alberts Godvils (Albert Goodwill Spalding) un pirmais veikals tika atvērts Ņujorkā, piektajā avēnijā. Šobrīd zīmols koncentrējas uz sieviešu un vīriešu auduma un ādas aksesuāru ražošanu, ne tikai sportam, bet arī ikdienai - somas, pulksteņi, kancelejas preces, maki u.c. Zīmols “iet līdzi laikam” un visas preces izceļas ar mūsdienīgu dizainu.

Centra karte
2.

Stāvs

1.

Stāvs