HappeakHAPPEAK – skaistums slēpjas vienkāršībā!

Firmas HAPPEAK nosaukums veidots no  angļu vārdiem happy un peak, ko latviski varētu tulkot, kā “laimīgā virsotne”. Tas ir ģimenes uzņēmums, kas Lietuvā sekmīgi darbojas jau 10 gadus un, pateicoties tiešsaistes veikalam www.happeak.eu, kā arī firmas veikalam Galleria Rīga 5.stāvā, HAPPEAK produkcija ir pazīstama un iemīļota arī Latvijā.

HAPPEAK tic kvalitātei un ekoloģiskiem materiāliem, tāpēc piedāvā stilīgus augstas kvalitātes kokvilnas apģērbus, kas to valkātājiem sniedz daudz prieka un komforta.

Katrs stila un kvalitātes mīļotājs, sākot no mazuļa un pusaudža līdz senioriem, HAPPEAK firmas veikalā var atrast visu sev nepieciešamo - siltos hūdijus, lielās sporta bikses, mājīgus kombinezonus, stilīgas kleitas, bikses, cepures  un ko tik vēl! Protams, ērtu un ekoloģisku apģērbu mazuļiem izvēlēsies gādīgie vecāki, bet seniori un pusaudži izsvērtu lēmumu pieņems paši! J

Nāciet un pārliecinieties! Brīdinām – HAPPEAK komforts, stils un kvalitāte izraisa atkarību! J

P.S.

HAPPEAK savus apģērbus ražo Lietuvā no trikotāžas auduma un ekoloģiskās kokvilnas, kas nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas. Audumi ir testēti pret kaitīgu vielu klātbūtni saskaņā ar Oeko-Tex Standart 100 un GOTS Standart, IMO sertificēts, Lic. No.: 29749.


Centra karte
2.

Stāvs

1.

Stāvs