Brown Sugar
BROWN SUGAR KULINĀRIJA
PLAŠS ĒDIENU KLĀSTS JEBKURAI GAUMEI

Brown Sugar kafejnīcā var baudīt nesteidzīgu maltīti uz vietas vai iegādāties līdzņemšanai jebkuru ēdienu no vitrīnas. Piedāvājam plašu ēdienu klāstu mājas ēdienu mīļotājiem: tradicionālie kāpostu tīteņi, grilēti dārzeņi un dārzeņu salāti, maigas kotletes, dažādi gaļas un zivju ēdieni, pankūkas ar gaļu un sieru; saldumu mīļotājiem: pankūkas ar saldo pildījumu, biezpiena plācenīši, kūkas, kraukšķīgi kruasāni un daudz kas cits par patīkamām cenām. Ēdiena pagatavošanai mēs izmantojam tikai svaigākos labāko Latvijas saimniecību produktus.

BROWN SUGAR KONDITOREJA
GARDI DESERTI UN SVAIGI CEPTA MAIZE

Browns Sugar lepnums ir plašs konditorejas izstrādājumu klāsts jebkurai gaumei: franču citronu merenga, itāļu tiramisu, kūkas “Marķīze”, “Napoleons”, kā arī maigas biezpienmaizītes, diētiski jogurta deserti u.c. Turklāt mūsu konditori padarīs jūsu svinības vēl neaizmirstamākas – Brown Sugar piedāvā iespēju pasūtīt svētku kūkas dažādām gaumēm, dažādās formās un izmēros.
Brown Sugar ir atpazīstams ne tikai saldo delikatešu dēļ, bet ir arī iecienīts tā svaigi ceptās maizes dēļ, kas pagatavota īstā maizes krāsnī, saskaņā ar senām franču un itāļu receptēm: mīksta iekšpusē ar kraukšķīgu garozu, šī maize būs brīnišķīgs papildinājums vakariņu galdam, tāpat kā lielisks pamats uzkodām.

BROWN SUGAR KAFEJNĪCA

Pirmā Brown Sugar kafejnīca uzsāka darbību 2006. gadā Jūrmalā, Bulduru pr. 33, nodrošinot augstus kulinārijas un apkalpošanas standartus. Mājīgais interjers mūsu kafejnīcās pielāgots nesteidzīgām maltītēm: Brown Sugar priekšrocība ir tā, ka varat pasūtīt ēdienus no vitrīnas, taču mūsu viesmīļi nodrošinās tādu apkalpošanu kā restorānā. Mēs pacentāmies apvienot nepiespiestu kafejnīcas atmosfēru ar restorāna apkalpošanas līmeni. Mēs tāpat esam parūpējušies, lai klienti ar dažādām gaumēm atrastu kaut ko sev pa prātam, tādēļ mūsu ēdienkartē ir gan gaļas, gan zivs ēdieni, kā arī dažādi veģetārie un diētiskie ēdieni. Visi ēdieni Brown Sugar ir pagatavoti tikai no svaigiem un dabīgiem produktiem.

Centra karte
2.

Stāvs

1.

Stāvs