Drīzumā tiks atklāts “MyFitness” sporta klubs

 

2021. gada nogalē modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” tiks atklāts “MyFitness” sporta klubs. Klubs atradīsies tirdzniecības centra otrajā stāvā, netālu no ēdināšanas zonas. Jaunatklāto telpu kopējā platība pārsniegs 1500 m2.

 

“MyFitness” turpina virzīties uz mērķi – ikvienam iedzīvotājam padarīt pieejamu fitnesa klubu gan pēc atrašanās vietas, gan piedāvājumu klāsta.

Mūsu tirdzniecības centram šis ir izteikts attīstības gads – turpinām papildināt jau esošo piedāvājumu ar dažādiem preču un pakalpojumu segmentiem un esam gandarīti uzsākt vairākas spēcīgas sadarbības. Vēlamies “Rīga Plaza” apmeklētājiem sniegt arvien plašāku un daudzveidīgāku pakalpojumu klāstu vienuviet, kas ļautu ietaupīt ierobežotos laika resursus, ko patērējam pārvietojoties no viena punkta uz otru. Tagad pie mums varēs ne vien iepirkties atbilstoši dažādām gaumēm, nobaudīt maltīti, izklaidēties un saņemt dažādus ikdienas pakalpojumus, bet arī rūpēties par savu veselību un uzturēt sevi labā fiziskā formā. Priecājamies, ka “Rīga Plaza” pakalpojumu klāstam pievienojas arī sporta klubs “MyFitness”, ” stāsta Hanness Pīls (Hannes Pihl), “Summus Capital” valdes loceklis.

“MyFitness Rīga Plaza” sporta kluba kopējā platība būs 1502 m2. Tas atradīsies tirdzniecības centra otrajā stāvā, netālu no ēdināšanas zonas.

“ “MyFitness” sporta klubu misija ir nodrošināt ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam patīkamu treniņa pieredzi. Tas iekļauj sevī ne tikai augstākās klases aprīkojumu, daudzveidīgu treniņu piedāvājumu, profesionālus treneru padomus, bet arī teicamu apkalpošanas servisu un iedvesmas pilnus darbiniekus. Ar katra jauna kluba atklāšanu “MyFitness” ievieš kādas jaunas vēsmas fitnesa nozarē Latvijā. Arī “MyFitness Rīga Plaza” nebūs izņēmums, jo pārsteigsim mūsu biedrus un viesus ar ko jaunu un neredzētu,” stāsta Erki Torns (Erkki Torn), “MyFitness” valdes loceklis.

 

“MyFitness” uzņēmums dibināts 2008. gadā Igaunijā, kad tika atvērts pirmais sporta klubs Tallinā. “MyFitness” ātri kļuva par lielāko sporta klubu tīklu Igaunijā, dažu gadu laikā palielinot savu sporta klubu skaitu līdz divciparu skaitlim. Šobrīd tā paspārnē Baltijā jau ir 54 sporta klubi, 100 000 biedri un 900 darbinieki.