Izstāde "Pilnības rags" Galerija M māksla

 
Mākslinieces Dinas Dubiņas meistardarbu un enerģiju “Pilnības rags” būs vaļā!

“Metāls ir mans papīrs, šķēres – zīmulis, emalja – mana krāsa, ugums – ota! Zīds ir mans akvarelis!”

(Dina Dubiņa)

KRĀŠŅU MEISTARDARBU PĀRPILNĪBAS RAGS

Modes un izklaides centra “RIGA PLAZA” mākslas galerijā no 3.līdz 30.aprīlim māksliniece DINA DUBIŅA būs pavērusi pārpilnības ragu, kurā smelties pozitīvas emocijas, enerģiju un krāsu prieku – ar uguns otu rūdītas lielformāta emaljas gleznas, miniatūras, krāšņas emaljas rotas – auskari, aproces, piespraudes, kaklarotas; zīda kleitas, kaklasaites un spilveni – viss radīts cilvēkiem – personībām,  kuri novērtē to, ka māksliniece savos darbos iekodējusi veiksmes, enerģijas un prieka formulu: kapara ārstniecisko iedarbību novērtējuši mediķi – tas regulē asinsriti, enerģētiski savāc un izvada negatīvo enerģiju, spēj novērst “ļaunās acs” iedarbību. Emaljas mirdzums ne tikai vairo skaistumu, bet arī sargā! Emaljas gleznas ir mūžīgas – tās ir izturīgas pret mitrumu un saules gaismu – eksponējamas gan interjerā, gan eksterjerā! Karaliska dāvana gan sev, gan tuviniekiem!

KUR PAKĀRT ŠO KLEITU?                                                                                MUZIKĀLA TĒRPU UN ROTU SKATE

Lieldienu noslēgumā – pirmdien, 22.aprīlī plkst. 15.00 aicinām uz tērpu un rotu skati,   radošu tikšanos ar mākslinieci, kuru papildinās mākslinieces kaimiņš un draugs – mūziķis, grupas “Dzelzs vilks” taustiņinstrumentālists KASPARS TOBIS! Savukārt pasākumu vadīs TV ekrāna personība MĀRTIŅŠ KAPZEMS!

Ļausimies pozitīvai enerģijai un aizrautīgam, pavasarīgam  krāsu priekam kopā ar mākslinieci DINU DUBIŅU un viņas draugiem!

Māksliniece Dina Dubiņa dzimusi Rīgā, beigusi Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolu un Igaunijas Mākslas akadēmijas metālmākslas katedru, iegūstot maģistra grādu. Izstādēs piedalās kopš 1975.gada. Piedalījusies vairāk nekā 200 izstādēs Latvijā, Krievijā, Lietuvā, Igaunijā, Ungārijā, Vācijā, Spānijā, Dānijā, Somijā, Japānā, Francijā, ASV un citās valstīs. Latvijas Mākslinieku savienības biedre kopš 1983.gada. Vairāk nekā 30 personālizstādes, nozīmīgākās – galerijā “Daugava”, “Rīgas galerijā”, galerijā “Putti”, Dekoratīvās mākslas un dizaina  muzejā, Turaidas muzejrezervātā, Grācā (Austrija), Štūrē (Vācija). Darbi atrodas Latvijas un Krievijas muzeju fondos, kā arī privātkolekcijās visā pasaulē. Vispasaules rotu izstādēs “Jabloņeca 77” un “Jabloņeca 83” (Čehija) apbalvota ar Goda diplomiem. Siguldas novada pašvaldības “Gada balvas kultūrā 2018” laureāte.