Izstāde “Jūras dzelmju noslēpumi”

 

Modes un izklaides centrā Rīga Plaza norisinās izglītojoša izstāde “Jūras dzelmju noslēpumi”!

Izstāde “Jūras dzelmju noslēpumi” iepazīstinās apmeklētājus ar interesantiem Baltijas jūras dzelmē mitušiem zemūdens iemītniekiem, augiem, nogulumiežiem, koraļļiem un jūras dzelmes veidošanās gaitu dažādos vēsturiskajos periodos vairāk nekā 600 miljonu gadu ilgā periodā. Izstādē būs parādīts, kā šo daudzo gadu laikā notikusi Baltijas teritorijas pārvietošanās, kā mainījies klimats - par dažādām jūrām, kas apskalojušas Baltiju un tās teritoriju, piemēram, pirmatnējo jūru, tropisko jūru, auksto jūru. Šī vēsture būs pieejama virtuālās realitātes filmiņā.

Izstādes apmeklētājus sagaida arī noderīga informācija par Baltijā esošajām bākām, jūrā nogrimušām bagātībām, kā arī par cilvēku radītiem izaicinājumiem jūras iemītniekiem.

Aicinām arī skolu grupas un pedagogus vadīt pie mums izglītojošas un interesantas stundas skolēniem vairākos mācību priekšmetos, piemēram, bioloģijā, ģeogrāfijā, kā arī iepazīstināt ar ekoloģijas tematiku. Piesakiet ekskursijas atbilstoši dažādām vecuma grupām un tematiem!

Uz tikšanos izstāžu zonā FUTURE LIVE, Modes un izklaides centrā RĪGA PLAZA (2. stāvā)!

Vairāk informācijas www.futurelive.lv

Iepērcies modes un izklaides centrā Rīga Plaza un apmeklē izstādi “JŪRAS DZELMJU NOSLĒPUMI” darba dienās bez maksas!

Lai piedalītos Akcijā, personai ir jāveic pirkums/-i jebkurā no “Rīga Plaza” veikaliem vismaz 50.00 EUR (piecdesmit eiro) vērtībā, laikā no 2019. gada 18.septembra līdz 15.novembrim.

No pirmdienas līdz piektdienai (tikai darba dienās, ieskaitot skolēnu brīvlaika nedēļu), uzrādot pirkuma čeku pie ieejas izstādē “JŪRAS DZELMJU NOSLĒPUMI” (Rīga Plaza 2.stāvā), akcijas dalībnieks saņem 1 (vienu) darba dienu ieejas biļeti bez maksas, neatkarīgi no pirkuma čekā norādītā datuma (pirkumam jābūt noformētam akcijas periodā no 18.09.-15.11.2019).

Izstādes biļešu cenas: Akcijai derīgi visi Rīga Plaza veikalu čeki, kas apliecina pirkumu vismaz 50.00 EUR vērtībā un ir iegādāti akcijas norises laikā. 

Izņemot šādus gadījumus: alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi medikamenti, azartspēles, rēķinu apmaksa, finanšu darījumi, čeki par iegādātu "Rīga Plaza" dāvanu karti, summa ir mazāka par 50.00 EUR.

Akcijas periods 18.09.-15.11.2019.