Garais starpbrīdis!

 

Garais starpbrīdis!

Septembris un arī skola jau klāt, tādēļ Rīga Plaza vēlas to nosvinēt kopā ar jums Garajā starpbrīdī.

Šogad tas būs daudz jautrāks, daudz erudītāks un garāks kā citus gadus!

Garais starpbrīdis, jeb tehniski radošās un sajūtu darbnīcas bērniem visu septembri, bez maksas notiks modes un izklaides centrā Rīga Plaza un to laikā, aizraujošā veidā, bērni varēs iepazīt fiziku, ķīmiju, modi, kosmosu un mākslu!

07.09. Mugursomu skrējiens.

Jau tradicionāli, katru gadu pie mums notiek mugursomu skrējiens. Visi dalībnieki dāvanā saņems NIKE mugursomu no Sportland, ar kuru startēs skrējienā! Savukārt pašiem, pašiem ātrākajiem balvas no Avārijas Brigādes parka un saldumi no Laimas! Visas dienas garumā būs radošas aktivitātes un konkursi arī līdzjutējiem, burvju mākslinieks un daudz kas vēl….

08.09.Radošas darbnīcas un interaktīvas spēles

Gatavosimies skolai kopā! Varēsi pārbaudīt savas zināšanas dažādos mācību priekšmetos tiem, kuri nepaspēja uz Mugursomu skrējiena burziņu! Būs koka spēles, interesanti uzdevumi, kurus izpildot, dabūsi saldumus. Un tā visu dienu 😊

14.09. Tu neesi viens! Atbalsta diena personām ar invaliditāti un viņu līdzcilvēkiem.

Būs iespēja piedalīties Kanisterapijas prezentācijā, deju un kustību terapijas nodarbībās, darbosies psiholoģiskā atbalsta punkts, būs radošās darbnīcas, kurās varēs iemācīties sveču, koka dēlīšu apgleznošanu, izgatavot savu īpašo atstarotāju kā arī noskatīties Valmieras teātra izrādi “Trīs sivēntiņi” plkst. 12:00 Rīga Plaza centrālajā laukumā pie Info centra.

21.09 un 22.09. Prātnieku laboratorija "Uzdrīksties, domā, radi!"
Kopā ar Prātnieku laboratoriju būs iespēja eksperimentēt, pārbaudīt savas zināšanas un būvēt māju prototipus . Kopā noskaidrosim, kā atpazīt Latvijas kokus, kā uzbūvēt stabilāko māju un pagatavot praktiskas lietas no papīra.

28.09. un 29.09. AB Parka atrakcijas

Aktivitātes un aizraujošas sacensības, iespēja nopelnīt gardas balvas divu dienu garumā kopā ar Avārijas Brigādes parku un dinozauriem😊