Svarīga informācija apmeklētājiem!

 

Cienījamie tirdzniecības centra apmeklētāji!


No 2021. gada 15.novembra līdz ārkārtējās situācijas beigām modes un izklaides centrs Rīga Plaza strādās tikai zaļajā režīmā, t.i., uzņems tikai apmeklētājus ar Covid-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātiem*.

*Digitālais sertifikāts ir jāuzrāda kopā ar personu apliecinošu dokumentu - pasi, ID karti, autovadītāja apliecību, studenta vai pensionāra apliecību (dokumenta oriģinālu). Bērniem līdz 15 gadu vecumam kā personu apliecinošu dokumentu - dzimšanas apliecību vai skolēnu apliecību.

Bērni līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot) var atrasties tirdzniecības centrā bez sadarbspējīga sertifikāta tādu pieaugušo pavadībā, kuriem ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Bērni no 12 gadu vecuma – ar negatīvu laboratoriski vai izglītības iestādē veiktu testu, kas nav vecāks par 72 stundām, un kopā ar pavadošu pilngadīgu personu, kurai ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Kā personu apliecinošs dokuments bērna vecuma apliecināšanai līdz 15 gadu vecumam var tikt izmantota dzimšanas apliecība vai skolēnu apliecība.