Peek & Cloppenburg Rīga svin atvēršanu pēc rekonstrukcijas

 

Veikalā Peek & Cloppenburg tirdzniecības centrā Rīga Plaza viss ir jauns. Veikals uzmirdz jaunā spožumā.

Uzmanības centrā: vairāk premium klases zīmolu, kā arī uzlaboti savi zīmoli Jake*s un Jake*s Collection.


Viens no lielākajiem modes piedāvātājiem Baltijā – Peek & Cloppenburg modes nama paplašinātā un rekonstruētā tirdzniecības zona tagad sasniedz gandrīz 4000 m².  Tirdzniecības centrā Rīga Plaza tika ne tikai rekonstruēta un pārveidota jau esošā tirdzniecības zona, bet tā tika arī paplašināta par 600 m². Uzmanības centrā ir ne tikai premium klases un avangarda preces, bet arī paplašināts un modernizēts jauniešu boutique segments. Otrajā stāvā tiek piedāvātas zīmolu preces, piemēram, Boss Black, Emporio Armani, Joop, Marc Cain un Hugo.


Lielāka uzmanība ir pievērsta arī zīmoliem JAKE*S un JAKE*S COLLECTION. Jauniešu modi jaunajā tirdzniecības zonā plaši pārstāv zīmoli Adidas, Reebok, Ellesse, kā arī G-Star, Guess un Review. Īpaša uzmanība ir pievērsta pirmoreiz prezentētajam brīvā laika apavu segmentam.


Modernizācija tika veikta ilgāk nekā 12 nedēļas, veikalam esot atvērtam. Svinības ar krāšņu programmu notiks 18.04.2019. Līdzās skaistuma zonai, dzērieniem un uzkodām dīdžejs parūpēsies par pacilātu noskaņojumu.