Saņemt jaunumus

Toy’s Planet

Toy`s Planet – šī ir vieta, kur populāras rotaļlietas un spēles ne tikai ir, bet arī dzīvo. LEGO, Barbie, Monster High, Turtles, u.c. Mēs piedāvājam ļoti lielu rotaļlietu izvēli: radio vadāmās rotaļlietas, roboti, lelles ar aksesuāriem, ekskluzīvas mīkstās rotaļlietas, galda spēles, puzzles, modelēšanas spēles, LEGO konstruktorus, veidošanas komplektus meitenēm un puišiem, attīstošās rotaļlietas un ļoti daudz citas spēles Jūsu bērna izklaidei un attīstībai!

Īpašie piedāvājumi

Toy’s Planet: Noteiktam “Sparkle Girlz” leļļu sortimentam -40% atlaide! Atlaides spēkā 05. jūnija līdz 6.augustam. Atlaides nesummējas! Akcijas preču skaits ierobežots!

Kosmiskā cenu izpārdošana rotaļlietu veikalā Toy’s Planet ir sākusies! Atlaides rotaļlietām līdz pat -50%! Pasteidzies! Akcijas preču skaits ir ierobežots! Atlaides nesummējas! Atlaides spēkā 19.06. – 15.08.2017.

Centra karte
Pirmais stāvs
Otrais stāvs
Līdzīgi veikali
Pierakstīties jaunumiem

Pierakstieties jaunumiem savā e-pastā, lai pirmais uzzinātu par atlaidēm un pasākumiem modes un izklaides centrā Rīga Plaza!

 
Latviešu
Krievu
Angļu
Mode
Izpārdošana
Izklaide
Bērni

Anketā beigās iztrūkt info: Personas datu drošību un uzglabāšanu atbilstoši LR likumdošanai garantē LSREF3 Riga Plaza SIA.