Saņemt jaunumus

Stenders

STENDERS – Sajūtu dārznieks

Mēs, STENDERS, esam Tavs sajūtu dārznieks. Dzimis un audzis Eiropas ziemeļos, no spēkpilniem augiem, ziediem radījis inovatīvus, pavisam īpašus, dabas iedvesmotus kosmētikas produktus Tavai saspringtajai ikdienai pilsētas ritmā. Katrs produkts veidots tā, lai liktu Tavai dienai uzziedēt, acīm iemirdzēties. Lai sajūtas ienāktu it visur – Tevī, Tavā vannasistabā, Tavā ielā un cilvēkos.

Īpašie piedāvājumi

Par 30% izdevīgāk! Izvēlies augstvērtīgās un dabīgās ķermeņa masāžas eļļas par 30% izdevīgāk! Tās iedarbīgi baros tavu ādu, darot to patīkami mīkstu un gludu. Piedāvājums spēkā: 01.08. – 31.08.2017.

Atklāj jaunāko ķermeņa kopšanas kosmētiku ādas kopšanai vasarā! Izvēlies 3 produktus no Upeņu sorberta kosmētikas līnijas un lētāko no tiem SAŅEM DĀVANĀ!* *Izņemot ziepes un vannas burbuļbumbu. Pievienojies STENDERS draugu lokam un izmanto šo priekšrocību jau šodien! Akciju piedāvājumi nesummējas. Piedāvājums spēkā: 01.08. – 31.08.2017.  

Centra karte
Pirmais stāvs
Otrais stāvs
Pierakstīties jaunumiem

Pierakstieties jaunumiem savā e-pastā, lai pirmais uzzinātu par atlaidēm un pasākumiem modes un izklaides centrā Rīga Plaza!

 
Latviešu
Krievu
Angļu
Mode
Izpārdošana
Izklaide
Bērni

Anketā beigās iztrūkt info: Personas datu drošību un uzglabāšanu atbilstoši LR likumdošanai garantē LSREF3 Riga Plaza SIA.