Saņemt jaunumus

Stenders

STENDERS – Sajūtu dārznieks

Mēs, STENDERS, esam Tavs sajūtu dārznieks. Dzimis un audzis Eiropas ziemeļos, no spēkpilniem augiem, ziediem radījis inovatīvus, pavisam īpašus, dabas iedvesmotus kosmētikas produktus Tavai saspringtajai ikdienai pilsētas ritmā. Katrs produkts veidots tā, lai liktu Tavai dienai uzziedēt, acīm iemirdzēties. Lai sajūtas ienāktu it visur – Tevī, Tavā vannasistabā, Tavā ielā un cilvēkos.

Īpašie piedāvājumi

Atklāj mūsu apbalvoto kosmētiku ādas tvirtuma nostiprināšanai – spēcinātu ar inovatīvām skaistuma izejvielām efektīvai ķermeņa kontūru uzlabošanai. SAŅEM DĀVANĀ Atspirdzinošo dušas želeju, pērkot 2 līnijas produktus*. * Izņemot Citrusu sorberta ziepes un vannas burbuļbumbu. Piedāvājums spēkā: 01.05.-31.05.2018. Akciju piedāvājumi nesummējas.

SAŅEM DĀVANĀ aizsargājošo lūpu balzamu vai dziļi mitrinošu roku krēmu par tavu pirkumu virs 25 EUR. Pievienojies STENDERS draugu lokam un izmanto šo priekšrocību jau šodien! Piedāvājums spēkā: 01.05. – 31.05.2018. Akciju piedāvājumi nesummējas.

Centra karte
Pirmais stāvs
Otrais stāvs
Pierakstīties jaunumiem

Pierakstieties jaunumiem savā e-pastā, lai pirmais uzzinātu par atlaidēm un pasākumiem modes un izklaides centrā Rīga Plaza!

 
Latvian
Russian
Fashion
Sales
Entertainment
Kids

Personas datu drošību un uzglabāšanu atbilstoši LR likumdošanai garantē LSREF3 Riga Plaza SIA.