Saņemt jaunumus

Obag

Obag – Itāļu somu kolekcija jebkurai gaumei. Obag ir neatkārtojamas savā vienkāršībā, elegancē un praktiskumā. Somas ir izgatavotas no EVA polimēra – viegla, izturīga, ūdensnecaurlaidīga materiāla. Mūsu veikalā jūs noteikti atradīsiet sev piemērotu Obag somu, mēs piedāvājam dažādus krāsu variantus savienojumā ar maināmiem rokturiem no mākslīgās ādas, auduma vai virves.

Somas koncepts ļauj jums izveidot savu, individuālu somas komplektāciju, kombinējot neskaitāmus rokturu, oderu un apmaļu variantus. Iespējams jūs nekad nesatiksiet kādu ar tādu pašu somu kā jūsējā!

Mēs piedāvājam: O bag classic, O bag mini, O chic handbag, O city, O swing, O pocket shoulder bag, O basket shoulder bag, O folder messenger bag, O square, O moon (classic & baby), O bag ’50, O bag soft un O bag beach.

Neskaitāmas krāsas, kombinācijā ar mix and match stila rokturiem un aksesuāriem dod neierobežotas iespējas izveidot somu, kas atbilst jūsu stilam, apģērbam un gaumei. Zīmola mērķis ir dot savam klientam brīvību, lai izpaustos ar savu radošumu. Obag ir perfekts formas un funkcionalitātes savienojums.

Centra karte
Pirmais stāvs
Otrais stāvs
Pierakstīties jaunumiem

Pierakstieties jaunumiem savā e-pastā, lai pirmais uzzinātu par atlaidēm un pasākumiem modes un izklaides centrā Rīga Plaza!

 
Latvian
Russian
Fashion
Sales
Entertainment
Kids

Personas datu drošību un uzglabāšanu atbilstoši LR likumdošanai garantē LSREF3 Riga Plaza SIA.