Saņemt jaunumus

Nestle Manhattan

Nestle ir viens no lielākajiem saldējuma ražotājiem pasaulē, ko apstiprina arī vadošā pozīcija pētījumos, inovācijās, kā arī kompānijas augstajos kvalitātes standartos.

Manhattan Nestle saldējuma bāra sortimentā ir daudz dažādu saldējuma veidu, saldējuma kokteiļi, saldējuma-ogu kokteiļi Smoothies, svaigi spiestas sulas, ka arī aromātiska Šveicu kafija NESPRESSO.

Ik gadu Nestle papildina savu saldējumu kolekciju ar jaunām garšām. Šogad mums būs iespēja nogaršot saldējumus ar Coffee Latte, ķiršu, apelsīnu un zemeņu sorbeta garšu, kā arī novērtēt jaunos, sezonas saldējumu rotājumus. Protams, joprojām vari baudīt jau iemīļotās saldējumu garšas, piemēram, mazo Nestle apmeklētāju iemīļoto Hello Kitty saldējumu ar košļājamās gumijas garšu un Kit Kat saldējumu ar piena šokolādi un kraukšķīgiem vafeļu gabaliņiem.

Saldējumu varēsi papildināt ar dažādām konfekšu piedevām – banānu, pistāciju, mini M&Ms, tutti-frutti, piparmētru, mini Snickers un zemeņu bumbiņām. Bez gardajiem saldējumiem Nestle piedāvā baudīt arī kokteiļus, svaigi spiestas sulas un saldējuma desertus.

Vēl kāds jaunums šajā sezonā – Nestle piedāvā iespēju pasūtīt īstu saldējuma torti! Saldējuma tortes dizainu un saldējuma veidus vari izvēlēties jebkurā Nestle kafejnīcā, kā arī uzņēmuma Facebook lapā – Nestle Ice Cream Latvia. Tortes cena ir Eur 15,50 par kilogramu, neatkarīgi no saldējuma un dizaina veida.

IMG_6780

 

Centra karte
Pirmais stāvs
Otrais stāvs
Pierakstīties jaunumiem

Personas datu drošību un uzglabāšanu atbilstoši LR likumdošanai garantē LSREF3 Riga Plaza SIA.