Saņemt jaunumus

Maxima

Veikals Maxima XXX modes un izklaides centrā Rīga Plaza ir līdz šīm modernākais mazumtirdzniecības tīkla Maxima veikals, aizņemot gandrīz 5000 m2 plašas telpas. Veikalā veiktas investīcijas 2,9 miljonu eiro apmērā, no kuriem 1,3 miljoni eiro ir ieguldīti veikala aprīkošanā ar moderniem iepirkšanās risinājumiem tirdzniecības zālē un pilnveidotu klientu apkalpošanas sistēmu, nodrošinot mūsdienīgu iepirkšanās vidi iedzīvotājiem un ērtu darba vidi gandrīz 100 veikala darbiniekiem. Veikals ir pilnībā aprīkots ar energoefektīvu LED apgaismojumu ar plašām regulēšanas iespējām un citiem moderniem dizaina risinājumiem.

Veikalā ir līdz šim lielākais kasu skaits – 26, no kurām 14 ir standarta un 12 pašapkalpošanās kases, kas ir aprīkotas ar jaunākās paaudzes risinājumiem, nodrošinot pilnveidotu apkalpošanas ātrumu un kvalitāti.

Pircējus gaidīs arī sevišķi plašs preču sortiments ar gandrīz 33 000 produktiem tostarp plašu vietējo produktu klāstu un svaigi gatavotām maltītēm. Domājot par pircēju, jo īpaši ģimeņu ērtību, veikalā ir izveidots arī bērnu stūrītis.

Gaidām Jūs ciemos!

Centra karte
Pirmais stāvs
Otrais stāvs
Pierakstīties jaunumiem

Pierakstieties jaunumiem savā e-pastā, lai pirmais uzzinātu par atlaidēm un pasākumiem modes un izklaides centrā Rīga Plaza!

 
Latvian
Russian
Fashion
Sales
Entertainment
Kids

Personas datu drošību un uzglabāšanu atbilstoši LR likumdošanai garantē LSREF3 Riga Plaza SIA.