Saņemt jaunumus

KidzOne

KidzOne ir veikals dzīvespriecīgiem un mūsdienīgiem bērniem un viņu vecākiem. Mēs radam mājīgu un jauku atmosfēru, kur Jūs gūtu atpūtu no ikdienas steigas. Mūsu misija ir piedāvāt vecākiem visu, kas ir nepieciešams bērna augšanas laikā, nodrošinot ātru un patīkamu apkalpošanu.  KidzOne piedāvā preces bērniem līdz 14 gadu vecumam un produktus topošajām māmiņām.

Veikalā KidzOne Jūs atradīsiet kvalitatīvas preces no pasaulē atzītiem ražotājiem – mazuļa barošanai un aprūpei (Tommee Tippee, AVENT, Clevamama, Canpol Babies, Chicco, Dr.Braun u.c.) attīstošām un izklaidējošām rotaļām (Playgro, LEGO, TOMY, Chicco, Orange Elephant, Teenage Mutant Ninja Turtles, Monsuno, Rastar, Ravensburger un daudz, daudz citu) un kvalitatīvus bērnu apģērbus (Cocodrillo, Mayoral, Wojcik, Pinokio, Leasurewear u.c.).

 

Īpašie piedāvājumi

Pasargā savu mazo no ziemas drēgnuma ar Lassie apģērbiem! Lassie apģērbi atbilst katra bērna vajadzībām – bērns jutīsies ērti un komfortabli. Tie 100% pasargā no vēja un aukstuma. Tikai piecas dienas visām Lassie precēm – kombinezoniem, cepurēm, cimdiem un jakām -20% atlaide! 16.11.2017.– 20.11.2017.

Tommee Tippee Explora krāsainajiem trauciņiem, karotītēm, pudelītēm un lacītēm -30% atlaide! Atlaides nesummējas. Akcijas preču skaits ierobežots! Piedāvājums spēkā no 06.11.2017. – 03.12.2017.    

Pierakstīties jaunumiem

Pierakstieties jaunumiem savā e-pastā, lai pirmais uzzinātu par atlaidēm un pasākumiem modes un izklaides centrā Rīga Plaza!

 
Latviešu
Krievu
Mode
Izpārdošana
Izklaide
Bērni

Personas datu drošību un uzglabāšanu atbilstoši LR likumdošanai garantē LSREF3 Riga Plaza SIA.