Pieteikties jaunumiem

Grenardi

Juvelierizstrādājumu veikals GRENARDI piedāvā daudzveidīgu rotaslietu klāstu: no moderniem sudraba un zelta izstrādājumiem līdz pat dizaineru – Giorgio Visconti, Eclat, Nanis, Mayumi, Only You rotaslietu kolekcijām un Op-la bērnu juvelierizstrādājumiem, kā arī īpašo GRENARDI radīto dārgakmeņu kolekciju – Lilly Spring.

Klientu ērtībām izveidots servisa pakalpojumu komplekss „Zelta Eksperts”, kas piedāvā zeltlietu maiņu, remontu un apkopi.

Akcijas

Daba rada visskaistāko, lai ikviens var paust savu unikalitāti. GRENARDI veikalos maijā aicinām izvēlēties savu akmeni ar īpašo spēku priekam un enerģijai. Rotaslietām ar krāsainiem akmeņiem – 15%. Lojālajiem klientiem – 25%. Piedāvājums neattiecas uz rotaslietām ar briljantiem, rubīniem, safīriem un smaragdiem, kā arī uz zīmolu rotaslietām Akcijas periods: 3.05 – 30.05.  

Kā šūnās medus manī pildās saule un piedzimst prieks… Priekam ir saules – mūžīgas kustības, veseluma un atgriešanās zīmes – krāsa. Aizver acis un iedomājies sauli… tik visaptverošu, tik glāstoši siltu… un izjūti, kā dzintarainā gaisma piepilda tevi kā medus, kas lēnām ievijas katrā bišu kāres šūnā. Arī tevī ir saule. Dzeltenā zelta un briljantu …

Karte
Pirmais stāvs
Otrais stāvs
Pieteikties jaunumiem

Piesakoties jaunumiem, Jūs varēsiet ērti un ātri saņemt informāciju par Rīga Plaza pasākumiem, akcijām un jaunumiem!