Saņemt jaunumus

Eleme

Par mums:
Esam izveidojuši komandu, kuras sastāvā ir pieredzējuši speciālisti ar ilgadēju pieredzi tehnoloģiju nozarē, kuri piedāvās viedus risinājumus ar fokusētu un individuālu pieeju Tavām vajadzībām. Mūsu ikdienas dzīves ritms ir straujš, tādēļ svarīgi pievērst uzmanību katrai detaļai. Tikai tā patiesi spēsim uzlabot dzīves kvalitāti un pilnveidot savu individuālo dzīves stilu. Ja esi gatavs mainīt savu ikdienas ritmu un ieradumus jau šodien – esam tie kurus Tu meklē.
Mūsu komanda nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu gan (B2C) klientiem, gan (B2B) biznesa klientiem – mazumtirdzniecībā, vairumtirdzniecībā un būvniecībā. Sadarbojamies ar arhitektu, dizaineru un apdrošināšanas uzņēmumiem.
Sniedzam pilnvērtīgas konsultācijas, projektējam, veicam dažādu sarežīģītības iekārtu uzstādīšanu un sniedzam pilnvērtīgu tehnisko atbalstu.

Vīzija:
“ELEME” vīzija ir kļūt par tirgus līderi piedāvājot inovatīvu dzīvesstilu Baltijas valstīs, nodrošinot individuālu pieeju katram klientam no preču iegādes brīža līdz pat instalāciju pakalpojumiem.

Mūsu mērķis ir ietaupīt klienta laiku, enerģiju un arī līdzekļus, piedāvājot visu vienā “komplektā”. Tādējādi ar jaunā salona izveidi, kas pašlaik ir Baltijā pirmais un vienīgais viedās mājas risinājumu salons, esam izveidojuši arī vienīgo vietu, kur var piemeklēt nepieciešamos risinājumus Tavam dzīvesveidam un stilam.

Cieša sadarbība ar tādiem zīmoliem kā: Netatmo, Garmin, Fibaro, Danfoss, Ring, Sengled, Tp-Link, Vera, Velux, Smanos, Nuki un Flic.

Centra karte
Pirmais stāvs
Otrais stāvs
Pierakstīties jaunumiem

Pierakstieties jaunumiem savā e-pastā, lai pirmais uzzinātu par atlaidēm un pasākumiem modes un izklaides centrā Rīga Plaza!

 
Latvian
Russian
Fashion
Sales
Entertainment
Kids

Personas datu drošību un uzglabāšanu atbilstoši LR likumdošanai garantē LSREF3 Riga Plaza SIA.