Saņemt jaunumus

Eleme

  • Ir gadījies mājās aizmirst izslēgt gludekli vai aizvērt logu ?
  • Varbūt Jums ir nepaklausīgs dzīvnieks ?
  • Varbūt mājās ir omītes un opīši ?
  • Varbūt Jums ir kāda cita ikdienišķa situācija, kurai vajag risinājumu?

Mums šīm situācijām ir vienkārši risinājumi, kas var atvieglot Tavu ikdienu! Dodies uz ELEME salonveikalu 1.stāvā/Jaunajā zonā pie mūsu konsultanta, lai atvērtu sev jaunu pasauli.

Nodrošinam pilnu pakalpojumu klāstu gan (B2C) klientiem, gan (B2B) biznesa klientiem – mazumtirdzniecībā, vairumtirdzniecībā un būvniecībā.

Sadarbojamies ar arhitektu, dizaineru un apdrošināšanas uzņēmumiem.
Sniedzam pilnvērtīgas konsultācijas, projektējam, sniedzam pilnvērtīgu tehnisko atbalstu.

Mūsu mērķis ir ietaupīt klienta laiku, enerģiju un arī līdzekļus.

Baltijā pirmais un vienīgais viedās mājas risinājumu salons, kas piedāvā visu vienā “komplektā”. Pārstāvam tādus zīmolus kā: Netatmo, Garmin, Fibaro, Danfoss, Ring, Sengled, Tp-Link, Vera, Velux, Smanos, Nuki un Flic.

Īpašie piedāvājumi

Šis ir nākamās paaudzes GPS multisporta pulkstenis ar iebūvētu maršrutējamo topogrāfisko karti, mūzikas atskaņošanas sarakstu glabāšanu, Garmin Pay ™ bezkontaktu maksājumu risinājumu un Pulse Ox1 uz locītavu balstītu skābekļa piesātinājumu asinīs mērītāju1, lai izprastu augstuma aklimatizācijas procesu.

Izvēlies viedas dāvanas, kas palīdzēs Tev un Tavai ģimenei svētkus sagaidīt drošībā un komfortā! Visai produkcijai 15% atlaide, izņemot Garmin fēnix 5 Plus sēriju, Garmin auto navigācijas ierīces un video reģistratorus. Akcija spēkā no 01.12.- 31.12.2018.

Centra karte
Pirmais stāvs
Otrais stāvs
Pierakstīties jaunumiem

Pierakstieties jaunumiem savā e-pastā, lai pirmais uzzinātu par atlaidēm un pasākumiem modes un izklaides centrā Rīga Plaza!

 
Latvian
Russian
Fashion
Sales
Entertainment
Kids

Personas datu drošību un uzglabāšanu atbilstoši LR likumdošanai garantē LSREF3 Riga Plaza SIA.