Pieteikties jaunumiem

Beauty Shop

Kosmētika sejai, ķermenim un vannām – visa mūsu LATVIJĀ ar rokām darinātā produkcija gatavota, izmantojot augstvērtīgas sastāvdaļas ar veselībai un ādas skaistumam nepieciešamajiem vitamīniem un minerālvielām, ar labai pašsajūtai vēlamajām ēteriskajām eļļām.

Kosmētikas ražotājam BEAUTY SHOP piešķirta preču zīme “Dabīgs produkts”. Tā ir atzinība par mūsu kompānijas uzcītīgo darbu, kā arī apliecinājums tam, ka mūsu izstrādājumi gatavoti no dabīgām izejvielām un nesatur kaitīgas piedevas.

BEAUTY SHOP sortimentā ir pāri par 50 ziepju šķirnēm, kuru sastāvā ietilpst saldo mandeļu eļļa, aromātiskās un gaisīgās ziepju bumbas ar sauso pienu un mitrinošām eļļām, daudzveidīgas masāžas eļļas, skrubji, maskas sejai un ķermenim, lūpu balzams. Mūsu maigie, barojošie kosmētiskie sviesti sejai un ķermenim, kuri izstrādāti no šī sviesta un kakao sviesta, ir bagātīga aminoskābju, proteīnu un vitamīnu krātuve.

Izsmalcināti parfīmi, aromātu dažādība, maiga krāsu gamma, liega mūzika un darbinieku atsaucība – tas viss, lai jūs justos labi un biežāk pasmaidītu!

Karte
Pirmais stāvs
Otrais stāvs
Līdzīgi veikali
Pieteikties jaunumiem

Piesakoties jaunumiem, Jūs varēsiet ērti un ātri saņemt informāciju par Rīga Plaza pasākumiem, akcijām un jaunumiem!