Saņemt jaunumus

airPUF

Uzņēmums airPUF ir elektronisko cigarešu tirgus līderis Baltijā un ir augsti novērtēts starp klientiem, mūsu sadarbības partneriem un arī e-cigarešu profesionāļiem.

airPUF kopš 2009. gada, ir elektronisko cigarešu un to aksesuāru ražotājs un izplatītājs ar plašāko veikalu tīklu un preču sortimentu Baltijā, labākajiem Eiropas un ASV ražotāju e-šķidrumiem, kā arī atzītāko pasaules zīmolu elektroniskajām cigaretēm.

Mūsu mērķis ir ražot un izplatīt tikai augstākās kvalitātes elektroniskās cigaretes un e-šķidrumus, jo uzskatām, ka tikai tādā veidā varam nodrošināt mūsu mērķi – nodrošināt veselīgāku alternatīvu tradicionālajiem tabakas produktiem. airPUF ir viens no BeNA (e-cigarešu tirgotāju asociācija) dibinātājiem, LTA un LTRK biedrs.

Mūsu uzņēmuma komandā ir profesionāļi ar padziļinātām zināšanām elektronisko cigarešu nozarē un profesionalitāti klientu apkalpošanā.

Piedāvājumā: elektroniskās cigaretes, e-cigarešu komplekti, e-šķidrumi, e-cigarešu aksesuāri.

Uzmanību! Veikals  tagad atrodams jaunās telpās – pie pašas Ņujorkas ieejas Rīga Plaza! 

Centra karte
Pirmais stāvs
Otrais stāvs
Pierakstīties jaunumiem

Pierakstieties jaunumiem savā e-pastā, lai pirmais uzzinātu par atlaidēm un pasākumiem modes un izklaides centrā Rīga Plaza!

 
Latviešu
Krievu
Angļu
Mode
Izpārdošana
Izklaide
Bērni

Anketā beigās iztrūkt info: Personas datu drošību un uzglabāšanu atbilstoši LR likumdošanai garantē LSREF3 Riga Plaza SIA.