Saņemt jaunumus

ZEMŪDENS PASAULES EKSPEDĪCIJA 9.-25.02.

02.02.2018 00:00 - 25.02.2018 00:00

BEZMAKSAS interaktīvā izstāde ZEMŪDENS PASAULES EKSPEDĪCIJA modes un izklaides centrā Rīga Plaza no 9. līdz 25.februārim.

Izstādes mērķis ir aizraujošā veidā izglītot bērnus un jauniešus par zemūdens pasauli un raisīt tālāku interesi tās izzināšanā. “Zemūdens pasaules ekspedīcija” palīdzēs ikvienam apmeklētājam izprast jūru un okeānu vēsturi, uzzināt ko vairāk par ekspedīcijām un zinātnes atklājumiem, izmantojot dažādus uz artefaktiem balstītus eksponātus, paraugus un interaktīvās tehnoloģijas.

Ko piedāvā izstāde “Zemūdens pasaules ekspedīcija”?

Karavella

Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt ar pasaulslavena ekspedīciju kuģa repliku, kas bijis daļa no neskaitāmiem nozīmīgiem zemūdens atklājumiem.

Zemūdene

Zemūdens pasaule ļoti atšķiras no sauszemes, tādēļ jaunākie izstādes apmeklētāji ir aicināti to izzināt caur unikālu zemūdeni, kas simulēs ekspedīciju okeāna dzīlēs. Ekspedīcijas laikā jaunie zinātnieki izzinās gultnes fenomenus un ekoloģiskos aspektus, koraļļu rifus un zemūdens krāšņumu.

Ūdenslīdēja ekspedīcija

Izstādes laikā būs iespēja apskatīt arī divus iespaidīgus ūdenslīdēju tērpus – vienu, kas atspoguļo ūdenslīdēju vēsturiskos tērpus, otru ar mūsdienu ūdenslīdēju aprīkojumu.

Artefakti un eksponāti

Slavenu kuģu, zemūdeņu replikas, atklājumi un citi artefakti veidos aizraujošu un izglītojošu stāstu kopumu par pasaulē nozīmīgiem jūras atklājumiem, to norisi un izmantotajām tehnoloģijām.

Izstādē būs iespēja iepazīties ar pasaules slaveniem atklājējiem un viņu lielākajiem sasniegumiem, kā arī uzzināt daudz ko jaunu par jūras dzīvības formām un sugām.

Liela daļa eksponātu ir interaktīvi un pasniegti video formātā.

Aizraujošā ekspedīcijas notiks gidu pavadībā, un katrs dalībnieks tās beigās saņems sertifikātu par piedalīšanos. Vienā ekspedīcijā vienlaicīgi var piedalīties līdz 40 bērniem. Ekspedīcija notiek ik pa stundai un tās ilgums ir 45 minūtes.

Apmeklējiet izstādi modes un izklaides centrā Rīga Plaza no 9.līdz 25.februārim, no 10:00 līdz 20:00. Pieteikties ekskursijai var pa tālruni 67633733 vai info@rigaplaza.lv. Izstādi iespējams apmeklēt bez maksas.

Pierakstīties jaunumiem

Personas datu drošību un uzglabāšanu atbilstoši LR likumdošanai garantē LSREF3 Riga Plaza SIA.