Saņemt jaunumus

Tiek atklāta izstāde, kurā iemūžināti Latvijas lielāki skriešanas pasākumi un to dalībnieki

07.05.2018 00:00 - 03.06.2018 00:00

Modes un izklaides centrā Rīga Plaza no 7. maija līdz 3. jūnijam būs apskatāma skriešanas kultūrai veltīta izstāde Tava (a)telpa – skriešana. Izstādē būs izvietoti fotoattēli no fotogrāfa Mareka Gaļinovska, kas iemūžināti piecos lielākajos skriešanas pasākumos, kuri jau vairākus gadus notiek Latvijā. Izstāde ir kā veltījums Latvijai 100 gadu jubilejā, un mērķis ir veidot ikviena cilvēka piederību šim sporta veidam.

Kopumā izstādē būs izvietoti vairāk nekā septiņdesmit fotoattēli, kurus iemūžinājis fotogrāfs Mareks Gaļinovskis. Izstādes vajadzībām tika atlasītas fotogrāfijas no pieciem lielākiem skriešanas pasākumiem: Lattelecom Rīgas maratons, Bigbank Skrien Latvija, Stirnu buks, Sieviešu skrējiens un We Run Riga. Pateicoties šiem organizatoriem un konkrētiem pasākumiem, skriešanas kultūra Latvijā ar katru gadu palielinās un arvien lielāks skaits gan Latvijas, gan ārvalstu skrējēju piedalās šajos pasākumos. Izstāde aicina izvietotajos fotoattēlos meklēt tieši sevi un kļūt par izstādes vēstnieku, tādā veidā atbalstot šī sporta veida attīstību. Fotoattēli būs izvietoti pa visu tirdzniecības centru un veselu mēnesi būs apskatāmi ikvienam interesentam.

“Jau ilgus gadus esmu viens no cilvēkiem, kas redz skriešanas pasākumu īstās un patiesās sajūtas uz vietas. Mani iedvesmo šie cilvēki, ir redzams, ka viņi patiesi izbauda šo sporta veidu. Vai tā būtu skriešana pilsētā pa asfaltu, vai mežā pa koku saknēm. Esmu priecīgs, ka man ir izdevies šīs emocijas apstādināt un iemūžināt fotoattēlos, kas tagad redzami Rīga Plaza izstādē. Lielākais gandarījums ir, kad, tverot foto mirkli, redzu visdažādāko cilvēku vecumus – no ļoti jauniem līdz pieredzes bagātiem,” norāda fotogrāfs Mareks Gaļinovskis.

Pierakstīties jaunumiem

Pierakstieties jaunumiem savā e-pastā, lai pirmais uzzinātu par atlaidēm un pasākumiem modes un izklaides centrā Rīga Plaza!

 
Latvian
Russian
Fashion
Sales
Entertainment
Kids

Personas datu drošību un uzglabāšanu atbilstoši LR likumdošanai garantē LSREF3 Riga Plaza SIA.