Saņemt jaunumus

Satiec jaunu Mazda6 un Mazda CX-3 2018 un atklāj jaunus kvalitātes standartus!

06.09.2018 00:00 - 13.09.2018 19:00

Skaties tiešraidē Mazda6 un Mazda CX-3 2018 pirmizrādi portālā skaties.lv 13.septembrī plkst.19.00 vai brauc uz modes un izklaides centru Rīga Plaza Mūkusalas ielā 71, lai uzreiz sēstos pie stūres. Piesakies izmēģinājuma braucienam jau šodien!

Pēc pirmajiem iespaidiem, nekad netiek dota otrā iespēja. Ar jauno Mazda6 mēs savu kaislību uz automobiļiem esam pacēluši vēl augstāk nekā ierasts un radījuši automobili, kas nepazīst kompromisus. Vienreizējā kopības sajūta starp automobili un autovadītāju, ko mēs saucam par Jinba Ittai, ir manāma jau no pirmās reizes, kad apsēdieties pie jaunās Mazda6 stūres. Tās uzlabotais ārējais un salona dizains iespaidīgā skaistuma un luksusa sajūtu dēļ liek aizrauties elpai, savukārt fenomenālais veiklums un vismūsdienīgākās drošības funkcijas spēs izdabāt pat visprasīgākajiem autovadītājiem.

Kopā ar jauno Mazda6, mēs dalīsimies ar vēl vienu Mazda jaunumu – Mazda CX-3 2018, kura ir būvēta, pielāgojoties autovadītājam, un radīta, lai atstātu patīkamu iespaidu, eleganti apvieno izsmalcinātu izskatu, nākamās paaudzes SKYACTIV TECHNOLOGY un patiesi augstākās klases meistaru prasmes, lai galu galā sniegtu neviltotu braukšanas prieku. Pievēršot uzmanību vissīkākajām detaļām, Mazda meistaru prasmes palīdzēja šim pilsētas krosoverim piedāvāt vēl labāku braukšanas pieredzi gan tā vadītājam, gan pasažieriem. Uz cilvēku vērstais salons ir pārdomāts līdz pat vissīkākajai detaļai un veido luksusa un komforta apvienojumu, kas sniedz maksimālu labsajūtu ik brīdi, kad iesēdieties šajā automobilī. Tās personību arī apliecina īpaša Mazda krāsošanas tehnoloģija – TAKUMI-NURI, pateicoties kurai Mazda KODO dizains atdzīvina automašīnas virsbūvi, kā arī pastiprina katras līnijas skaistumu.

Jūs esat vairāk nekā gaidīti 13.septembrī plkst. 19.00 kopā ar mums sagaidīt jaunu Mazda6 un CX-3 2018 tiešraidē skaties.lv vai modes un izklaides centrā Rīga Plaza Mūkuslals iela 71 (1.stāva ieeja “Ņujorka” no daudzstāvu stāvvietas puses).

Piesakieties izmēģinājuma braucienam, un Jūs būsiet viens no pirmajiem, kam būs iespēja veikt testa braucienu ar jauno Mazda6 un Mazda CX-3 2018.

Laipni lūgti arī Inchcape Motors Latvia Mazda autocentrā Skanstes ielā 4a.

Tiekamies!

Pierakstīties jaunumiem

Personas datu drošību un uzglabāšanu atbilstoši LR likumdošanai garantē LSREF3 Riga Plaza SIA.