Saņemt jaunumus

Karikatūru un ilustrāciju izstāde

28.06.2018 00:00 - 28.07.2018 00:00

Mākslinieka Alda Aleks grāmatu dizaina un mākslinieka Romana Vitkovska tautasdziesmu ilustrāciju un karikatūru 70 gadu jubilejas izstāde. Izstādīti ir laika gaitā radīto, daudzu dažādo grāmatu vāku krāsaini attēli, rātnu un nerātnu dainu ilustrāciju, kā arī bezvārdu karikatūru kopijas. Izstādīts ir samērā liels skaits darbu, kas raksturo abu profesionālo mākslinieku dažādo stilu periodus. Grāmatu vāki lielākoties tika radīti izdevniecībai „Zvaigzne”. Tautasdziesmu ilustrācijas ir maz redzētas un to izlase atbilst dainu tēmām – gadskārtām, dziedāšanai, attiecībām, utt. Karikatūras lielākoties ir no tām, kas nav tikušas publicētas presē, bet piedalījušās dažādās starptautiskās un vietējās izstādēs.

Modes un izklaides centrs Rīga Plaza no 29. jūnija aicina smieties par paradoksiem, rast jaunu ieskatu par grāmatu vāku dizainu, latvju rātnām un nerātnām dainām, ko sarūpējuši divi klasesbiedri, profesionāli ar grāmatniecību saistīti mākslinieki Aldis Aleks un Romans Vitkovskis savai 70 gadu jubilejai veltītā izstādē.

Izstādīts ir samērā liels skaits darbu, kas raksturo abu profesionālo mākslinieku dažādo stilu periodus, attēlu. Grāmatu vāki lielākoties tika radīti izdevniecībai „Zvaigzne”. Tautasdziesmu ilustrācijas ir maz redzētas un to izlase atbilst dainu tēmām – gadskārtām, dziedāšanai, attiecībām, utt. Karikatūras lielākoties ir no tām, kas nav tikušas publicētas presē, bet piedalījušās dažādās starptautiskās un vietējās izstādēs.

Pierakstīties jaunumiem

Pierakstieties jaunumiem savā e-pastā, lai pirmais uzzinātu par atlaidēm un pasākumiem modes un izklaides centrā Rīga Plaza!

 
Latvian
Russian
Fashion
Sales
Entertainment
Kids

Personas datu drošību un uzglabāšanu atbilstoši LR likumdošanai garantē LSREF3 Riga Plaza SIA.