Saņemt jaunumus

Costa Coffee Kafijas dzērienu bārmeņu konkurss 2019 

13.03.2019 00:00 - 21.03.2019 21:00

Costa Coffee ir starptautisks kafijas zīmols, kas iedvesmo pasauli baudīt izcilu kafiju!  Vairāk nekā 4000 kafejnīcās visā pasaulē kafijas cienītājiem tiek piedāvāta kvalitatīva, izsmalcināta un ar mīlestību pagatavota kafija.

 Tikai 1% no visām kafijas pupiņām tiek izmantotas mūsu unikālā Mocha Italia kafijas pupiņu maisījumā. Taču mēs zinām, lai pagatavotu izcilu kafiju, ar kvalitatīvām kafijas pupiņām vien nepietiek! Prasmīgi pagatavots espresso prasa īpašu rūpību un prasmes. Mēs esam lepni par mūsu lieliskajiem kafijas pagatavošanas meistariem, kuri ikdienā parāda savas zināšanas un kaislību pret kafiju.

 Lai pulcētu pašus aizrautīgākos un talantīgākos kafijas meistarus, tiek organizēts konkurss „Costa Coffee Latvija gada labākais kafijas dzērienu bārmenis”, kura uzvarētājs iegūs iespēju pārstāvēt Latviju Starptautiskajā “Costa Coffee Barista of the year 2019” konkursa Eiropas finālā Polijā, Varšavā.

 Konkurss norisināsies divās kārtās – pirmā būs slēgtā kārta, kas norisināsies 20. martā, kur ar žūrijas palīdzību tiks novērtēts kafijas pagatavošanas meistaru profesionālais sniegums pagatavojot 4 kafijas pamatdzērienus – Espresso, Cappucino, Latte un Flat White. Savukārt otro kārtu varēs vērot visi interesenti modes un izklaides centrā „Rīga Plaza”. Pasākumā varēsiet baudīt neatvairāmi gardu kafiju, izglītojošas meistarklases un dalībnieku īpašo “autordzērienu” prezentācijas, kas būs pilnībā brīvs viņu domu un garšu lidojums.

 

Tiekamies 21. martā plkst. 10:00 kafejnīcā “Costa Coffee”, blakus Informācijas centram.

 

 

Pierakstīties jaunumiem

Personas datu drošību un uzglabāšanu atbilstoši LR likumdošanai garantē LSREF3 Riga Plaza SIA.