• LV
  • RU
  • EN

Mode

Millo Beauty

St Inka Rotas

St Inka Rotas

Vai Jūsu stils būtu romantisks, „rock”, etnisks, klasisks vai šiks, Jūs to varat izcelt ar oriģinālajām „St. Inka” ...

Vai Jūsu stils būtu romantisks, „rock”, etnisks, klasisks vai šiks, Jūs to varat izcelt ar oriģinālajām „St. Inka” dizaineru rokām darinātām rotām no pērlēm, akmeņiem, sudraba, koka, ādas, stikla u.c. dabīgiem materiāliem.

Piedāvājam plašā klāstā auskarus, kaklarotas, aproces, gredzenus, brošas u.c. aksesuārus sievietēm, kas vēlas akcentu un unikalitāti.

St_Inka_bilde - Copy.JPG

Atrodamies centra 2. stāvā. Blakus veikalam "Peek&Cloppenburg".

Enzo

Enzo

CUCU

CUCU

CUCU ir jauns zīmola koncepta veikals Rīgā, kurā ir pieejami neprātīgi izsmalcināti rokas pulksteņi un aksesuāra zī...

CUCU ir jauns zīmola koncepta veikals Rīgā, kurā ir pieejami neprātīgi izsmalcināti rokas pulksteņi un aksesuāra zīmoli. Mums ir absolūta vara pār cilvēkiem, kas pielūdz skaistas lietas. Mēs piedāvājam labu gaumi līdz pat sīkākajai detaļai.

CUCU koncepta veikals iestājas par skaistumu, kas aizrauj elpu. Tā ir aristokrātiska elegance ar nelielu neprāta piedevu. Gan dizainā, gan saskarsmē, gan attieksmē.

Sortimentā rokas pulksteņi un juvelierizstrādājumi Viņai un Viņam Fossil, Michael Kors, Emporio Armani, DKNY, Diesel, Calvin Klein, Pandora, TiSento, Tommy Hilfiger, Gants un vēl daudzi citi.

Cucu_veikals.JPG

 

Lily

Lily

Veikala tālrunis: +371 25637414 Mājas lapas: www.lily.lv...

Lily - Copy.JPG

Veikala tālrunis: +371 25637414

Mājas lapas: www.lily.lv

Orange

Orange

 Sieviešu apģērbi gan ikdienai, gan svētkiem....

 Sieviešu apģērbi gan ikdienai, gan svētkiem.

Orange1 - Copy.JPG

Triumph

Triumph

Actors

Actors

Ādas un kažokādu salonu tīkls ACTORS ir kompānija, kura dinamiski attīstās - pēdējo 20 gadu laikā mēs veiksmīgi str...

Ādas un kažokādu salonu tīkls ACTORS ir kompānija, kura dinamiski attīstās - pēdējo 20 gadu laikā mēs veiksmīgi strādājam Ukrainas, Krievijas un Eiropas tirgos. Zīmols ACTORS – ekskluzīvu modeļu salons - jums piedāvā vairāk kā 500 jaunus modeļus pēc jaunākajām modes tendencēm. Katrs modelis tiek izgatavots ierobežotā daudzumā. Tiešā sadarbība ar labākajiem pasaules ražotājiem nodrošina pastāvīgu un ātru piedāvājuma klāsta atjaunošanu, kā arī demokrātisku cenu līmeni.
ACTORS koncepts – ekskluzivitāte, neatkārtojamība un individualitātes garantija. Mūsu pastāvīgie klienti, kuru skaits uz doto brīdi ir 30 000, augstu novērtē kvalitāti, individuālo pieeju un profesionālo apkalpošanu. Kvalificēti pārdevēji–konsultanti vienmēr jums palīdzēs neapjukt modeļu daudzveidībā un izvēlēties tieši jums piemērotāko stila un cenas ziņā.

Actors_bildee.jpg

Veikala tālrunis: +371 25730109

Mājas lapas adrese: www.actorsfur.com

Sinsay

Sinsay

Šis zīmols ir paredzēts meitenēm, kas nebaidās no modes eksperimentiem, apzināti veidojot savu tēlu, kas var uzvest...

Šis zīmols ir paredzēts meitenēm, kas nebaidās no modes eksperimentiem, apzināti veidojot savu tēlu, kas var uzvesties labi un romantiski, vai arī parādīties oriģinālā, bezkaunīgā stilā. SINSAY meitene būs kā pārsteigums drosmīgi žonglējot starp dažādiem stiliem, no maigas romantikas, ielas modes, līdz roka trakumam.

SINSAY kolekcijas ir balstītas uz jaunākajām modes tendencēm, kurām var droši sekot. SINSAY meitenes izveido savu atšķīrīgu stilu, apzināti spēlējoties ar modi, nedaudz izceļas no pārējā pūļa un vienmēr ir oriģinālas.

Sinsay_bilde.JPG

Veikala tālrunis: +371 67633747

Queen Lingerie

Queen Lingerie

  Smalka, eleganta un seksīga – veļa īstai lēdijai! Veikala tālrunis: 67633732 Veikala mājas lapas...

 P1070726.JPG

Smalka, eleganta un seksīga – veļa īstai lēdijai!

Veikala tālrunis: 67633732

Veikala mājas lapas adrese: www.vova.lv