• LV
  • RU
  • EN

Mode

St Inka Rotas

St Inka Rotas

Vai Jūsu stils būtu romantisks, „rock”, etnisks, klasisks vai šiks, Jūs to varat izcelt ar oriģinālajām „St. Inka” ...

Vai Jūsu stils būtu romantisks, „rock”, etnisks, klasisks vai šiks, Jūs to varat izcelt ar oriģinālajām „St. Inka” dizaineru rokām darinātām rotām no pērlēm, akmeņiem, sudraba, koka, ādas, stikla u.c. dabīgiem materiāliem.

Piedāvājam plašā klāstā auskarus, kaklarotas, aproces, gredzenus, brošas u.c. aksesuārus sievietēm, kas vēlas akcentu un unikalitāti.

St_Inka_bilde - Copy.JPG

Atrodamies centra 2. stāvā. Blakus veikalam "Peek&Cloppenburg".

Enzo

Enzo

CUCU

CUCU

CUCU ir jauns zīmola koncepta veikals Rīgā, kurā ir pieejami neprātīgi izsmalcināti rokas pulksteņi un aksesuāra zī...

CUCU ir jauns zīmola koncepta veikals Rīgā, kurā ir pieejami neprātīgi izsmalcināti rokas pulksteņi un aksesuāra zīmoli. Mums ir absolūta vara pār cilvēkiem, kas pielūdz skaistas lietas. Mēs piedāvājam labu gaumi līdz pat sīkākajai detaļai.

CUCU koncepta veikals iestājas par skaistumu, kas aizrauj elpu. Tā ir aristokrātiska elegance ar nelielu neprāta piedevu. Gan dizainā, gan saskarsmē, gan attieksmē.

Sortimentā rokas pulksteņi un juvelierizstrādājumi Viņai un Viņam Fossil, Michael Kors, Emporio Armani, DKNY, Diesel, Calvin Klein, Pandora, TiSento, Tommy Hilfiger, Gants un vēl daudzi citi.

Cucu_veikals.JPG

 

Lily

Lily

Veikala tālrunis: +371 25637414 Mājas lapas: www.lily.lv...

Lily - Copy.JPG

Veikala tālrunis: +371 25637414

Mājas lapas: www.lily.lv

Orange

Orange

 Sieviešu apģērbi gan ikdienai, gan svētkiem....

 Sieviešu apģērbi gan ikdienai, gan svētkiem.

Orange1 - Copy.JPG

Triumph

Triumph

Actors

Actors

Ādas un kažokādu salonu tīkls ACTORS ir kompānija, kura dinamiski attīstās - pēdējo 20 gadu laikā mēs veiksmīgi str...

Ādas un kažokādu salonu tīkls ACTORS ir kompānija, kura dinamiski attīstās - pēdējo 20 gadu laikā mēs veiksmīgi strādājam Ukrainas, Krievijas un Eiropas tirgos. Zīmols ACTORS – ekskluzīvu modeļu salons - jums piedāvā vairāk kā 500 jaunus modeļus pēc jaunākajām modes tendencēm. Katrs modelis tiek izgatavots ierobežotā daudzumā. Tiešā sadarbība ar labākajiem pasaules ražotājiem nodrošina pastāvīgu un ātru piedāvājuma klāsta atjaunošanu, kā arī demokrātisku cenu līmeni.
ACTORS koncepts – ekskluzivitāte, neatkārtojamība un individualitātes garantija. Mūsu pastāvīgie klienti, kuru skaits uz doto brīdi ir 30 000, augstu novērtē kvalitāti, individuālo pieeju un profesionālo apkalpošanu. Kvalificēti pārdevēji–konsultanti vienmēr jums palīdzēs neapjukt modeļu daudzveidībā un izvēlēties tieši jums piemērotāko stila un cenas ziņā.

Actors_bildee.jpg

Veikala tālrunis: +371 25730109

Mājas lapas adrese: www.actorsfur.com

Tropicana

Tropicana

Fullspot

Fullspot

Zīmols Fullspot - moderniem un dinamiskiem cilvēkiem, kuri izvēloties aksesuārus uzsvaru liek uz individualitāti un...

Zīmols Fullspot - moderniem un dinamiskiem cilvēkiem, kuri izvēloties aksesuārus uzsvaru liek uz individualitāti un savas personības izcelšanu.
Piedāvājumā ir Obag somas un Oclock rokaspulksteņi.
Obag un Obag mini ir pilnībā, katra gaumei, individuāli pielāgojama soma, to var aprīkot pēc izvēles, dažādos veidos kombinējot ādas, mākslīgās ādas vai virves rokturus un oderes. Klasiskais variants ir pieejams 20 krāsās, bet mini versija – 12 krāsās. Nebeidzamas iespējas pielāgot somu tā, lai tā atbilstu Jūsu stilam, gaumei vai izvēlētajam apģērbam.
Oclock pulksteņa unikalitāte slēpjas konceptā un idejā. Pavisam ir pieejamas 33 krāsu pulksteņu siksniņas un vairāk kā 70 dažādi pulksteņu mehānismi – visas detaļas ir maināmas. Jūs varat iegādāties jau pilnībā nokomplektētu pulksteni un pēc tam paplašināt dizaina iespējas – iegādājoties klāt dažādus mehānismus vai siksniņas, tās iespējams mainīt, atbilstoši savam stilam, tērpam vai dienas noskaņojumam.
Fullspot produkcijas radošais un iedvesmojošais dizains nozīmē to, ka katrs klients pats var aksesuārus pielāgot tieši sev un izcelties no pūļa!

Fullspot_stends.jpg

Tālruņa numurs: +371 26011333

Sinsay

Sinsay

Šis zīmols ir paredzēts meitenēm, kas nebaidās no modes eksperimentiem, apzināti veidojot savu tēlu, kas var uzvest...

Šis zīmols ir paredzēts meitenēm, kas nebaidās no modes eksperimentiem, apzināti veidojot savu tēlu, kas var uzvesties labi un romantiski, vai arī parādīties oriģinālā, bezkaunīgā stilā. SINSAY meitene būs kā pārsteigums drosmīgi žonglējot starp dažādiem stiliem, no maigas romantikas, ielas modes, līdz roka trakumam.

SINSAY kolekcijas ir balstītas uz jaunākajām modes tendencēm, kurām var droši sekot. SINSAY meitenes izveido savu atšķīrīgu stilu, apzināti spēlējoties ar modi, nedaudz izceļas no pārējā pūļa un vienmēr ir oriģinālas.

Sinsay_bilde.JPG

Veikala tālrunis: +371 67633747