• LV
  • RU
  • EN

Mode

Calzedonia

Calzedonia

Intimissimi

Intimissimi

Millo Beauty

Millo Beauty

MILLO BEAUTY ir jauns un mūsdienīgs zīmols, kas piedāvā krāšņas rotaslietas no dažādiem materiāliem, luksusa rokass...

MILLO BEAUTY ir jauns un mūsdienīgs zīmols, kas piedāvā krāšņas rotaslietas no dažādiem materiāliem, luksusa rokassomas no Itālijas, ādas cimdus, lakatus un aroma sveces no 100% sojas vaska kas piepildīs telpu ar debešķīgu aromātu.

Millo_Beauty_veikals - Copy.JPG

 

Enzo

Enzo

CUCU

CUCU

CUCU ir jauns zīmola koncepta veikals Rīgā, kurā ir pieejami neprātīgi izsmalcināti rokas pulksteņi un aksesuāra zī...

CUCU ir jauns zīmola koncepta veikals Rīgā, kurā ir pieejami neprātīgi izsmalcināti rokas pulksteņi un aksesuāra zīmoli. Mums ir absolūta vara pār cilvēkiem, kas pielūdz skaistas lietas. Mēs piedāvājam labu gaumi līdz pat sīkākajai detaļai.

CUCU koncepta veikals iestājas par skaistumu, kas aizrauj elpu. Tā ir aristokrātiska elegance ar nelielu neprāta piedevu. Gan dizainā, gan saskarsmē, gan attieksmē.

Sortimentā rokas pulksteņi un juvelierizstrādājumi Viņai un Viņam Fossil, Michael Kors, Emporio Armani, DKNY, Diesel, Calvin Klein, Pandora, TiSento, Tommy Hilfiger, Gants un vēl daudzi citi.

Cucu_veikals.JPG

Veikala tālrunis: +371 25756068

 

Lily

Lily

Veikala tālrunis: +371 25637414 Mājas lapas: www.lily.lv...

Lily - Copy.JPG

Veikala tālrunis: +371 25637414

Mājas lapas: www.lily.lv

Orange

Orange

Sieviešu apģērbi gan ikdienai, gan svētkiem. Veikala tālrunis: +371 67633683...

Sieviešu apģērbi gan ikdienai, gan svētkiem.

Orange1 - Copy.JPG

Veikala tālrunis: +371 67633683

Triumph

Triumph

Veikala tālrunis: +371 25436623...

Triumph - Copy.JPG

Veikala tālrunis: +371 25436623

Actors

Actors

Ādas un kažokādu salonu tīkls ACTORS ir kompānija, kura dinamiski attīstās - pēdējo 20 gadu laikā mēs veiksmīgi str...

Ādas un kažokādu salonu tīkls ACTORS ir kompānija, kura dinamiski attīstās - pēdējo 20 gadu laikā mēs veiksmīgi strādājam Ukrainas, Krievijas un Eiropas tirgos. Zīmols ACTORS – ekskluzīvu modeļu salons - jums piedāvā vairāk kā 500 jaunus modeļus pēc jaunākajām modes tendencēm. Katrs modelis tiek izgatavots ierobežotā daudzumā. Tiešā sadarbība ar labākajiem pasaules ražotājiem nodrošina pastāvīgu un ātru piedāvājuma klāsta atjaunošanu, kā arī demokrātisku cenu līmeni.
ACTORS koncepts – ekskluzivitāte, neatkārtojamība un individualitātes garantija. Mūsu pastāvīgie klienti, kuru skaits uz doto brīdi ir 30 000, augstu novērtē kvalitāti, individuālo pieeju un profesionālo apkalpošanu. Kvalificēti pārdevēji–konsultanti vienmēr jums palīdzēs neapjukt modeļu daudzveidībā un izvēlēties tieši jums piemērotāko stila un cenas ziņā.

Actors_bildee.jpg

Veikala tālrunis: +371 25730109

Mājas lapas adrese: www.actorsfur.com

Sinsay

Sinsay

Šis zīmols ir paredzēts meitenēm, kas nebaidās no modes eksperimentiem, apzināti veidojot savu tēlu, kas var uzvest...

Šis zīmols ir paredzēts meitenēm, kas nebaidās no modes eksperimentiem, apzināti veidojot savu tēlu, kas var uzvesties labi un romantiski, vai arī parādīties oriģinālā, bezkaunīgā stilā. SINSAY meitene būs kā pārsteigums drosmīgi žonglējot starp dažādiem stiliem, no maigas romantikas, ielas modes, līdz roka trakumam.

SINSAY kolekcijas ir balstītas uz jaunākajām modes tendencēm, kurām var droši sekot. SINSAY meitenes izveido savu atšķīrīgu stilu, apzināti spēlējoties ar modi, nedaudz izceļas no pārējā pūļa un vienmēr ir oriģinālas.

Sinsay_bilde.JPG

Veikala tālrunis: +371 67633747