#Valentindienasvakaram

Esmu īsta kleitu fane, tāpēc Valentīndienā iesaku izvēlēties kādu romantisku, sievišķīgu kleitu, ko papildināt ar kādu klasisku detaļu no elegantā, sievišķīgā parīziešu stila, piemēram, žaketi, lakatiņu un sarkanu lūpu krāsu. Valentīndiena man asociējas ar visiem rozā un sarkanajiem toņiem, kas šajā sezonā ir īpaši aktuāli un ļoti sievišķīgi!

#mansparisstyle

Man kā make-up māksliniecei patīk ļoti daudzi un dažādi stili gan klasiskie, gan jaunākās tendences. Ne vienmēr visu, ko redz uz modes skates mēles var izmantot ikdienā, tāpēc es pieturos pie klasiskām vērtībām. Šajā ziņā mani ļoti iedvesmo Parīze un tas, kā sievietes tur plāno savu garderobi. Must-have lietas, kas neiziet no modes ir balts T-krekls vai krekls, džinsi, žakete un mētelis. Šīs basic lietas var lieliski papildināt ar dažādām krāsainām somiņām, lakatiņiem, kedām un, protams, lūpu krāsām!

#esmukleitufane

Viens no sievišķīgākajiem apģērbiem ir – kleita. Tāpēc uzskatu, ka garderobē to nevar būt par daudz. Jau kādu laiku pārliecinoši modes tendenču žurnālos parādās kleitas, kas ir ar dažādām grafiskām apdrukām un ziediem. Ar kleitām var panākt ļoti daudzus efektus, piemēram, izvēloties kedas un šobrīd aktuālos hūdijus tēls izskatīsies sportiskāks, bet kombinējot to ar augstpapēžu kurpēm un žaketi, tas būs elegants un klasisks.

Viens no maniem iedvesmas avotiem ir Instagram, kur sekoju līdzi dažādām Holivudas slavenībām – Rihanna, Kardashians, dizaineriem un blogeriem, kas arvien vairāk izvēlas komfortablu apģērbu, kas atgādina 90o gadu modi, kad aktuāls bija oversize un sporta stils. Brīžiem gribas tikai un vienīgi izvēlēties šādu apģērbu, jo tas ir gan ērts, gan liek justies kā “sliktajai meitenei”.