#visasudrabā

Sudraba (un citas kosmonautikas tēmas iedvesmotas) nokrāsas ir viena no tām tendencēm, kuras dēļ 2018. gada rudeni varēs pieskaitīt futūristiskajam sci-fi gadsimtam. No toņiem aktuālākie spīdekļi – kosmosa (vai asfalta) pelēkie, zvaigžņu sudrabainie un visi, kas varētu piederēt uz Mēness atrodamo iežu izcelsmei.
Džemperis, bikses, veste, soma, cepure – veikals Reserved
Vide – trešā stāva autostāvvieta

#plisētie

Svārki ar plisēm jeb ielocēm pasvītros jūsu zināšanas par šī rudens aktuālo modi. Aizšaut greizi nav iespējams, jo gribot negribot plises piestāv jebkurai dāmai, padarot koptēlu jauneklīgāku, maigāku, romantiskāku. Starp citu, plisēti svārki velkami arī virs biksēm, tāpat to iznešanai laiviņu vietā noderēs arī smagnēji šņorzābaki, kuriem klāt velkami biezi adījumi, lielas žeketes un pamatīgas jostas viduklī. Tikai nekādas gaisīgās blūzītes – šoruden plises var iekost.
Svārki, jaka, tops, cepure, šalle – veikals Zara
Vide – trešā stāva autostāvvieta

#spīdunlaistās

Vēl viens iemesls, kāpēc izvēlēties #rigaplaza – te dažās minūtēs pirms vai pēc šopinga var tikt pie tīra auto. Un visiem tiem, kas baidās no šiem pašapkalpošanās aparātiem, varu teikt, ka tie darbojas ārkārtīgi vienkārši un efektīvi. Cena fantastika – katrreiz var tikt cauri tieši ar pusotru eiro (par mazgāšanu un noskalošanu).
Svārki, džemperis – veikals Zara
Vide – BKF Car Wash

#zvērīgi

Šis rudens patiešām, patiešām ir zvērādu rakstiem klāts. Visdažādākās četrkājaino (un arī bezkājaino) svītras, pleķi un rombiņi pārņēmuši jaunāku un vecāku dāmu prātus (un augumus). Šo tendenci vērts piemērīt arī sev, jo pat tad, ja tā ne pārāk piestāvēs vai glaimos izskatam, lielajā zvēraiņu pulkā neviens šo kļūdu i nepamanīs.
Svārki, džemperis – veikals Mango
Zābaki – veikals Zara

#sarkanā+rūtīs

Arvien rudens pie mums pieklauvē diezgan negaidīti, bet vienmēr tik pārliecinoši sārts un rūtains. Šīs tendences noteikti drīkst ņemt ciet. Jā, arī apaļās somas ir nu ļoooti aktuāls modes untums.
Kleita, zābaki, soma – veikals Zara
Vide – Siera DŽIUGAS nams

#teddybearcoat

Brūnie pūkaiņi īsāku un garāku mākslīgo kažokādu veidolā pārņēmuši vairumu modes veikalu, tāpēc atliek izvēlēties maciņam, augumam, pieskārieniem tīkamāko. Teddy bear coat komplektēsoes ar daudz ko, piemēram, rūtainām biksēm pasteļtoņos, mierīgas krāsas flisētiem svārkiem un kleitām, visu zilo, melno un pelēko toņu džīnām un pat baltiem šortiem, ja ļoti kārosies.
Bikškostīms, kažociņš, soma – veikals Mango
Zābaki – veikals Zara