#kokteiļkrāsās

Vienkāršākais veids, kā enerģizēt savu garderobi? Izvēlēties tērpu kādā no tutti frutti košajām krāsām, piemēram, oranžā vai dzeltenā. Iedomājies par apelsīnu mimozu (ar šampanieti bonusā) – lai mums tieši tik koķetīgs un kārs tuvojas nu jau teju gadu gaidītais pavasaris.
Kleita, zābaki, soma – veikals Mango

#dauzīties

Ja nu gribas padauzīties ar jauneklīgām apdrukām, pašlaik veikalu plauktu piedāvājums to ļauj. Gan jau ļaus arī vasarā, bet tagad sulīgie teksti, pikantie attēli un, protams, mini svārki skaisti izcelsies uz apkārtējo piezemētā fona. P.S. Ja nezināji, @rigaplaza ir CircleK un līdz 28. februārim, lejot kafiju “Labo nodomu krūzītē”, 10 centus tu un 10 centus uzņēmums ziedo tām ģimenēm, kas savā paspārnē ņēmuši bērnus no bērnunama. Vairāk par kustību “Plecs” un noderīga informācija tiem, kas apsver iespēju uzņemt bērnu ģimenē: www.plecs.lv
Vide – veikals CircleK
Jaka, svārki, soma – veikals Levis
T-krekls – veikals Zara

#pazust tulpēs

Vai jebkuros citos pavasara ziedos. Un pat nav svarīgi, vai Vogue un citi modes žurnāli atzīst ziedu rakstus par sezonas tendenci – puķes uz kleitām un puķes vāzēs ir viens brīnišķīgs iemesls būt sievietei. Starp citu, rakstainas apdrukas patiešām priecēs apģērbu veikalu plauktus un skatlogus – šī būs viena no pavasara’19 aktuālākajām iezīmēm. Vēl gan par miljons kilogramiem svarīgāk būs patikt pašai sev, to tad arī novēlu. Lai top!
Vide – ziedu veikals Lakstos
Soma, lakats, kleita – veikals Apranga

#sīkumi, bet svarīgi

Kad apvieno Sarkangalvīti ar rokeri, 50. gadu lēdiju un klasisku francūzieti… tad sanāk kas šāds. Tērpam pašam par sevi nav jābūt kliedzošam vai izlecošam – svarīgi izcelt iznācienu ar sev tīkamiem aksesuāriem. Cepurēm, auskariem, jostām, apaviem. Un smaidiem, protams.
Vide – kafejnīca Blender
Kleita, cepure, apavi – veikals Zara