#vīriešunodaļā

Es nezinu, kāpēc, bet vīriešu apģērbu nodaļā vienmēr ir vieglāk iepirkties. Varbūt tāpēc, ka jāskatās vien uz “augšiņām” un aksesuāriem – vīriešu bikses līdz šim vēl neesmu sadūšojusies sev nopirkt. Toties raupjie džemperi ar skaistām uzdrukām un bezformīgie oversized stila krekli lieliski kombinējas ar izteikti sievišķīgām lietām, kā garas kleitas un svārki. Turklāt “pie vīriešiem” vienmēr ir lieliski aksesuāri – cepures, somas, lakatiņi, reizēm pat zeķes un aproces. Džemperis, cepure, soma – Zara (vīriešu nodaļa)

#mājasrituāli

Visi, kas mani pazīst, jau zina, cik svarīgi man ir rituāli – kādi darba dienu rītiem, citi ceturtdienu vakariem, vēl citi - brīvdienām. Lai arī rituāli katram no mums noteikti ir savi, mums visiem tie ir svarīgi harmonijai, plūdumam. Viens no maniem skaistākajiem, mīļākajiem rituāliem ir ielīst karstā dušā vai vannā, izlīst tādai tīrai, vieglai un ietērpties mīkstā, dvieļu žavētāja iesildītā halātā. Tā ir viena no fantastiskākajām lietām, kas radīta no auduma un kam naudu nežēloju – šis rituāls ir dienas patīkamie mirkļi no rīta un vakarā. Halāts, gaisa atsvaidzinātājs – Rituals.

#gribuziedēt

Pumpainas blūzes, zelta pogas, kleitas ar jostām, kristāla piespraudes, lokas matos, narcises klēpī… tā izskatās pavasaris! Mazliet raibs, bet ļoti dzīvespriecīgs, kad gribas atļauties mazliet vairāk par adītu džemperi (arī adītu cepuri, cimdiem, šalli un vēl visu ko citu), vilnas biksēm un pufaiku ar kapuci. Un tad tu šajā pavasarī ienāc telpā, novelc virsdrēbes un skatam paveras brīnišķīga sieviete, kas ar sava ārējā tēla palīdzību stāsta pasaulei savu iekšējo pasauli – lai arī kāda tā būtu. Kādreiz viegla un dzirkstīga, kādreiz īsa un kodolīga, bet vienmēr dziļa un īpaša. Blūze, veste, piespraude – veikals Orange.

#latviešuraksti

Apkārt mēs redzam tik daudz visa kā no visurienes un tas ir forši – būt tādam pasaulīgam. Tas vienmēr liek sailgoties pēc viena brieža skapī no pašmāju meža, ceļojumu krūzi ar latvju brūno, mīļo lāci un tepat kāda Rīgas kaimiņa paša skaistajām rokām darinātu sienas rotu. Vai auskarus, somu, gultas veļu – jebko. Jā, man patīk miksēt latviešu rokrakstus ar ārzemju labumiem – gan apģērbā, gan mājas lietās. Lai skan angliski, krieviski, latviski un viss vienojas skaistā pavasara dejā. Krekls, krūze, dekori – veikals Mūsmāja.

#meklējamkedas

Šīs ir manas pirmās šogad iegādātās kedas, jaunums no Nike – Air Huarache. Un pavisam noteikti ne pēdējās, jo sporta apaviem piemīt kāda burvība – to klātbūtne ikdienā motivē būt kustīgākam, dzīvīgākam, tādam kā atsperīgākam un lecīgākam (protams, nevis uzpūtīgākam, bet fiziski rosīgākam). Tāpēc es priecājos, ka beidzot ir pienācis pavasaris, kad vakara skrējieniem var iekāpt visērtākajos (nevis siltākajos) sporta apavos un arī ikdienā atļauts nēsāt kedas. Vairs nesalst. Ir labi. Kedas, džemperis, legingi – veikals Sportland.